До Хмельницького завітає український гурт «Один в Каное»

Український музичний інді-гурт «Один в Каное» готує великий сольний концерт у Хмельницькому. Коли та де відбудеться концерт, дізнавався «Хмельницький.Тренд».

«Один в Каное» демонструє, як музика, яка відмовилась від атрибутів та стереотипів вітчизняного музичного бачення. Учасники музичного колективу знаходять свого слухача та збирають повні зали прихильників. Секрет їхнього успіху криється у мінімалістичному підході до всього: від інструментального діапазону до виконання композицій.

Гурт був створений у 2010 році. У його складі лише троє учасників: Ірина Швайдак, Устим Похмурський, Ігор Дзіковський. Назва гурту виникла випадково. Одного разу Ірина читала матеріал про індіанців та побачила одне з їхніх імен — Вікенінніш. У перекладі українською воно звучало як «Один в Каное». Це їй дуже сподобалося і тому дівчина вирішила використати його для назви гурту.

Нове музичне звучання, глибокі та ліричні тексти не залишають байдужими нікого. Наразі гурт займає перші сходинки музичних хіт-парадів, їхні пісні часто обирають для виступів на різноманітних талант-шоу України.

Гурт «Один в Каное» почав активно гастролювати, з’являтися на сценах різноманітних музичних фестивалів. Учасники колективу побували з концертами в усіх великих містах України, а також у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Молдові, Польщі. «Один в Каное» є першим в історії України гуртом, який виступив в Кембриджському університеті у Британії.

Весною гурт знову завітає до нашого міста. Нагадаємо, що «Один в Каное» виступали минулого року на фестивалі «Республіка», який проходив у Хмельницькому.

Отже, концерт «Один в Каное» відбудеться у неділю, 31 березня, у Хмельницькій обласній філармонії. Початок заходу о 19:00.

Comments