Олександр Пономарьов заспівав «Вовчицю» Винника

Олег Винник та Олександр Пономарьов підготували прекрасний подарунок до жіночого дня з хімічною назвою «СО2». Цього разу Пономарьов заспівав пісню Олега Винника «Вовчиця». Відеороботу вже можна переглянути на YouTube. Далі про це на khmelnytskyi-trend.in.

«Вовчиця» у виконанні Пономарьова

Популярну пісню Олега Винника «Вовчиця» заспівав Олександр Пономарьов. Ця композиція стала подарунком для усіх жінок з нагоди Свята весни. Зйомки відео «СО2» проходили на студії звукозапису «З ранку до ночі». 

Реакція соціальних мереж

Шанувальники Олега Винника активно коментують виконанні композиції «Вовчиця» Пономарьовим. Дописувачі вважають, що оригінал все ж таки звучить краще і Олег Винник виконує цю пісню більшш емоційніше. Декому незвично чути цю пісню у виконанні іншого артиста. Користувачі соцмереж вважають, що «Вовчиця» об’єднала в зграю талановитих, проникливих, чуттєвих і ніжних «вовків» наших музичних просторів. Дехто вважає, що композиція Винника «Як жити без тебе» звучала би у виконанні Пономарьова просто фантастично. Дехто просто дякує Олександру та Олегу за оригінальність і такий прекрасний весняний подарунок.

Нагадаємо, що минулого тижня Олег Винник виконав пісню Олександра Пономарьова «Я люблю тільки тебе».

Конкурс від Пономарьова та Винника

Олег Винник та Олександр Пономарьов проводять конкурс, за результатами якого подарують двом шанувальницям зустріч на каву у студії «З ранку до ночі». Додамо, що ім’я першого переможця конкурсу в рамках колаборації «CO2» вже відомо на YouTube.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі потрібно придумати креативний коментар зі словом «Вовчиця» та написати в коментарях під відео. Далі слід підписатися на канал Олександра Пономарьова та Олега Винника. Також потрібно поставити лайк цьому відео. А вже 12 березня автор коментаря, який набере найбільшу кількість лайків, стане переможцем.

Comments

.,.,.,.