Як звучить пісня Пономарьова «Я люблю тільки тебе» у виконанні Олега Винника

Олег Винник та Олександр Пономарьов підготували неймовірний подарунок до жіночого дня з хімічною назвою «СО2». Відеороботу вже можна переглянути на YouTube. Далі про це на khmelnytskyi-trend.in.

«Я люблю тільки тебе» вустами Олега Винника

Найвідоміший хіт Олександра Пономарьова «Я люблю тільки тебе» заспівав Олег Винник. Ця композиція стала подарунком для усіх жінок з нагоди Свята весни.

Олег Винник зізнається, що йому було цікаво заспівати композицію Олександра. Він вважає цю пісню красивою та достойною. Олег Анатолійович дуже радий такій можливості. Співак отримав новий цікавий досвід. 

Зйомки відео «СО2» проходили на студії звукозапису «З ранку до ночі». Практично всі пісню виконав Олег Винник. Наприкінці композиції приспів артисти заспівали разом.

Реакція соціальних мереж

Шанувальники Олега Винника активно коментують нове відео. Дописувачі вважають, що пісня «Я люблю тільки тебе» зазвучала по-особливому у виконанні Олега Анатолійовича і ожила новими фарбами. На думку користувачів соцмереж, ця пісня розкрила голос Винника по-новому і доторкнулася до самої душі. Шанувальники Олега Анатолійовича просто у захваті від його неймовірного виконання та вважають це кращим, ніж оригінал, а спільний приспів називають шедевральним.

Дехто ж прагне чути цю композицію лише у виконанні Олександра Пономарьова і вважає, що Олегу Виннику не вдалося її виконати чуттєво. Прихильники Пономарьова не в захваті від нової відеороботи і вважають, що в його виконанні «Я люблю тільки тебе» звучить епічно та фантастично, а Винник заспівав цю композицію бездушно, не показував ніяких емоцій і наче постійно боявся забути слова.

Дехто просто радіє можливості почути та побачити двох улюблених артистів разом та дякує за такий чудовий подарунок напередодні весни.

Конкурс від Пономарьова та Винника

Олег Винник та Олександр Пономарьов оголошують конкурс, за результатами якого подарують двом шанувальницям зустріч на каву у студії «З ранку до ночі». Переможниць обиратимуть самі артисти.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі потрібно придумати власний варіант приспіву, яким починається рядком «Я люблю тільки тебе» та написати в коментарях під відео. Далі слід підписатися на канал Олександра Пономарьова та Олега Винника. Також потрібно поставити лайк цьому відео. П’ятого березня артисти обиратимуть переможниць.

Шанувальниці артистів вже активно залишають свої коментарі під відеороботою. 

Тур Олега Винника

Нагадаємо, що триває тур Олега Винника містами України. Розпочався тур «Безумна Любов» 18 лютого у Хмельницькому. Концерт відбувся в Обласному українському музично-драматичному театрі ім. Старицького. Олег Анатолійович подарував хмельничанам незабутній вечір, прекрасний настрій, приємні враженні та яскраві емоції. Завтра, 29 лютого, Олег Винник виступить з концертом у Харкові, попереду Дніпро, Кременчук, Кривий Ріг, Черкаси, Бровари та Полтава. Завершиться тур восени в країнах Європи. Шанувальники з нетерпінням очікують на концерти улюбленого співака у своєму місті.

Comments

.,.,.,.