Знай наших: Марина Круть у фіналі відбору на Євробачення

Восьмого лютого усіх хмельничан переповнювала неабияка гордість за нашу землячку Марину Круть, яка пройшла до фіналу національного відбору відомого пісенного конкурсу “Євробачення”. Які бали отримала співачка від журі та що відомо про Марину дізнайтеся з khmelnytskyi-trend.in.ua.

Марину Круть високо оцінило журі

Хмельницька бандуристка стала фавориткою серед членів журі та отримала найвищі бали. А обирали фіналістів на пісенний конкурс “Євробачення” професійне журі: народна артистка України Тіна Кароль, народний артист Андрій Данилко та продюсер Віталій Дроздов. Потрібно зазначити, що співачка вразила усіх своєю піснею “99”.  Разом з Мариною Круть до фіналу, який відбудеться двадцять другого лютого, потрапили Jerry Heil та Go-A. Ну, а змагатимуться за першість шість виконавців. Переможець відбору поїде представляти Україну у пісенному конкурсі в Нідерланди. 

п

Що відомо про Марину Круть?

Бандуристка народилася у нашому рідному місті Хмельницькому і майже півжиття вона грає на бандурі. Зараз співачці двадцять три роки, п’ятнадцять з яких вона не розлучається з бандурою. 

У вісім років батьки Марини вирішили водити її у Школу Мистецтв і саме там майбутня співачка “познайомилася” з інструментом. Дівчинка ще з дитинства була дуже талановитою та наполегливою, тож продовжила своє навчання гри на бандурі в Хмельницькому музичному училищі ім. В. І. Заремби. 

У вісімнадцять років бандуристці було мало місця в рідному Хмельницькому, тож вона поїхала працювати до Китаю. Загалом, наполеглива дівчина брала участь ( і перемагала) у численних всеукраїнських та міжнародних конкурсах.  

Вперше Україна дізналася про Марину Круть у 2017 році коли вона взяла участь  у восьмому сезоні пісенного конкурсу “X-Фактор”. Далі був дев’ятий сезон “Голосу країни”. Потрібно зазначити, що бандуристка не лише вправно грає на важкому інструменті, а й пише власні пісні. Тому у 2018 році наполеглива хмельничанка випустити власний дебютний альбом “Arche”. А через рік на світ з’явився міні альбом “Albino” гурту “KRUTЬ”. 

Шістдесят п’ятий  міжнародний конкурс “Євробачення-2020”  буде проходити у Роттердамі

Додамо, що популярний пісенний конкурс буде проходити дванадцятого, чотирнадцятого та шістнадцятого травня у Нідерландах. І сподіваємося, що нашу державу буде представляти хмельничанка Марина Круть.

Нагадаємо, що минулого року Україна участі в “Євробаченні” не брала. Адже переможниця національного відбору у 2019 році Maruv, відмовилася від підписання контракту та відповідно й участі в конкурсі. Адже суспільний мовник та співачка так і не дійшли згоди щодо участі в конкурсі “Євробачення-2019”. 

Ми ж бажаємо Марині Круть успіхів та впевнені, що завдяки своєму унікальному таланту та наполегливості бандуристка отримає довгоочікувану перемогу. 

А ви будете голосувати за хмельничанку двадцять другого лютого? До речі, співачка двадцять першого лютого святкує свій день народження. Давайте своїми голосами привітаємо її зі святом. Ви за?

Comments

.