Марина Круть розповіла про пісню, з якою виступатиме на Нацвідборі Євробачення

Хмельницька бандуристка Марина Круть розповіла про пісню, з якою виступатиме у першому півфіналі Національного відбору Євробачення-2020. Далі про це на khmelnytskyi-trend.

Скоро відбудеться перший півфінал Національного відбору Євробачення-2020. Хмельничанка Марина Круть виступатиме у першому півфіналі Нацвідбору під номером 4. Перший прямий ефір півфіналу відбудеться у наступну суботу, восьмого лютого. Другий півфінал проведуть п’ятнадцятого лютого. А фінал Нацвідбору запланований на двадцять друге лютого. Прямі ефіри транслюватимуть одночасно на телеканалах UA: ПЕРШИЙ та СТБ. Ведучим прямих ефірів Нацвідбору на Євробачення буде популярний український шоумен Сергій Притула.

Пісня з якою хмельницька бандуристка Марина Круть виступить на Нацвідборі Євробачення має назву — 99 (ninety ninе). Зовсім скоро композицію буде презентовано. Сьогодні, двадцять дев’ятого січня, на своїй сторінці у соцмережі Марина розповіла про історію створення цього треку.

«Мій наставник і учитель, Міша Клименко (Adam) має легку руку, і гарну карму на Євробачення. Як вам уже відомо, Міша був саунд продюсером мого альбому ALBINO і наша колаба привела нас у півфінал Євро. Безмежно вдячна долі за таких вчителів», – написала Марина.

Хмельничанка зазначила, що композиція була написана під час осіннього туру. У перерві між концертними виступами замість відпочинку учасники проекту їхали на студію. Тоді дівчина була дуже втомлена та знесилена. У той момент її підтримали Антон Бабич та саунд продюсер альбому ALBINO Міша Клименко. Пісню 99 (ninety ninе) вони написали разом. Марина розповідає, що головний меседж композиції у тому, що навіть впавши один раз, завжди знайдеться дев’яносто дев’ять причин піднятися і йти вперед.

Нагадаємо, що у Національному відборі Євробачення-2020 візьме участь шістнадцять виконавців. Цього року вони змагатимуться за право представляти Україну на відомому пісенному конкурсі Євробачення, що відбудеться у травня, в Роттердамі. Виступи учасників оцінюватимуть актор, співак, сценарист, телеведучий, композитор Андрій Данилко, відома українська співачка Тіна Кароль та генеральний продюсер радіохолдингу №1 в Україні «ТАВР Медіа», генеральний директор «Хіт ФМ» Віталій Дроздов.  

Comments

.,.,.,.