Олег Винник дасть додатковий концерт у Хмельницькому в рамках туру «Безумна Любов»

Цього року відомий український співак Олег Винник влаштує два грандіозних концерти у Хмельницькому. Коли саме артист завітає до нашого міста, далі розповість khmelnytskyi-trend.

«Безумная любовь»

Олег Винник є автором багатьох композицій, які стали справжніми хітами. Пісні українського артиста шанувальники знають напам’ять. Хіти Олега Винника часто лунають по радіо і телебаченню. Однак в його архівах  є чимало пісень, які ще ніхто не чув. У листопаді минулого року співак познайомив слухачів з одним із ранніх треків, який називається «Безумная любовь». У композиції можна почути ритми вісімдесятих років. У новій пісні вдало поєдналися танцювальний ритм і романтичний надрив. Ця пісня одразу ж сподобалася шанувальникам артиста.

Тур 2020

Пісня «Безумная любовь» стане головною в українському турі 2020 року, який присвячений Дню закоханих і святу весни. Завершиться тур восени в країнах Європи. 

Нагадаємо, що Олег Винник вперше завітав до Хмельницького у 2013 році. З того часу кількість його прихильників помітно збільшилась. Про це свідчить шалений ажіотаж навколо концертів співака. Білети розкуповують з неймовірною швидкістю.

У вівторок, вісімнадцятого лютого, відомий український співак Олег Винник завітає до Хмельницького з концертною програмою «Безумна Любов». Концерт відбудеться в Обласному українському музично-драматичному театрі ім. Старицького. На концерті звучатимуть улюблені композиції українською та російською мовою: «Вовчиця», «Я не устану любить тебя», «Невеста», «Мої батьки», «Счастье», «Ты в курсе», «Нино», «Не ты», «Як жити без тебе» та інші. Також відбудеться прем’єра декількох нових пісень. Олег Винник виконає для шанувальників танцювальні хіти, душевні балади, а також подарує нові композиції. 

Квитки на цю подію вже розкупили. Тому для тих, хто не встиг придбати квиток на концерт улюбленого артиста або ж бажає почути його знову, у травні влаштують додатковий концерт. Дев’ятнадцятого травня Олег Винник вдруге виступить у театрі ім. Старицького та презентує концертну програму «Безумна Любов». Квитки на концерт вже можна придбати.

«Хмельницький, у нас для вас чудові новини! Оскільки квитки на концерт 18 лютого були розпродані ще за місяць до заявленої дати, ми вирішили влаштувати концерт «На Біс!». 19 травня чекайте повторно тур «Безумна Любов» у своєму місті, – написав сьогодні Олег Винник на своїй сторінці у соцмережі.

Додамо, що публіка завжди тепло сприймає концерти Олега Винника. Глядачі не просто слухають та насолоджуються улюбленими піснями артиста, а й активно підспівують та танцюють. Шанувальники завжди дарують Олега Анатолійовичу квіти та подарунки, щоб висловити свою любов та вдячність за творчість. На концертах Олега Винника панує позитивна атмосфера.

Реакція соцмереж

Користувачі соцмереж вважають, що Хмельницькому дуже пощастило, адже тут відбудеться ще один концерт Олега Винника «На Біс!». Натомість в інших містах України також з нетерпінням чекають на концерти Олега Анатолійовича, зокрема, у Львові, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпрі тощо. Оновлення концертного графіку викликає неабияке пожвавлення та ажіотаж серед шанувальників співака.

Нагадаємо, що влітку 2019 року Олег Винник також виступив у нашому місті. П’ятнадцятого червня співак завітав до Хмельницького з концертною програмою «Роксолана». На стадіоні «Поділля» зібралося багато прихильників співака. Олег Анатолійович подарував хмельничанам незабутній вечір та яскраві враження.

о

 

Comments

.,.,.,.