До Дня Святого Миколая у Хмельницькому відбудеться концерт Марини Круть

Цього тижня, на Різдвяний ярмарок, завітає Святий Миколай для того, щоб зустрітися з маленькими хмельничанами. Також у середу, 19 грудня, відбудеться концерт Марини Круть «Bandura project». Далі розповість про це детальніше «Хмельницький. Тренд».

Наближаються новорічно-різдвяні свята. Вони дарують атмосферу добра, милосердя та любові. Святкова метушня, солодкий аромат мандаринок, ялинка, смачні страви, різнокольорові гірлянди – усе це дарує гарний настрій. Діти особливо чекають Нового року та різдвяного дива. Хлопчики та дівчатка також з нетерпінням очікують на День Святого Миколая. Цього року гостина Святого Миколая працюватиме з 20 грудня до 14 січня. Традиційно вона буде розташована біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка. Маленькі хмельничани матимуть нагоду заспівати пісні, розповісти віршики або подарувати листівки Святому Миколаю. Він очікує на їхні добрі справи та вчинки. Для кожного Святий Миколай підготував подарунки. Цього року слухняним діткам він даруватиме книжечки. Додамо, що гостина Святого Миколая буде працювати з 17:00 до 19:00. 

У середу, 19 грудня, на сцені Різдвяного ярмарку влаштують святковий концерт. Святий Миколай зустрінеться з маленькими хмельничанами. Також цього дня відбудеться святковий концерт хмельницької бандуристки Марини Круть «Bandura project». Заходи розпочнуться о 18:00, на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка. На усіх чекатиме багато сюрпризів, гарний настрій та приємні враження.

Нагадаємо, що минулого тижня Марина Круть та співак ADAM презентували спільну відеороботу на пісню «На дні». Користувачі соцмереж позитивно відгукуються про новий кліп бандуристки.

Comments