Пісня гурту «Океан Ельзи» стала саундтреком до історичної драми «Чорний ворон»

Пісня легендарного українського гурту «Океан Ельзи» «Веселі, брате, часи настали…» стала саундтреком до історичної драми «Чорний ворон», який вийде в український прокат вже наступного тижня. Далі розповість про це «Хмельницький.Тренд».

«Веселі, брате, часи настали…»

Пісня «Веселі, брате, часи настали…», яку написав Святослав Вакарчук, була презентована тринадцять років тому. Тоді ж з’явився і відеокліп на цю композицію. «Веселі, брате, часи настали…» гурт «Океан Ельзи» принципово ніколи не виконував на концертах. Однак весною цього року «Веселі, брате, часи настали…» могли почути усі, хто відвідав сольні концерти Святослава Вакарчука з оркестром. В рамках туру концерти пройшли в Одесі, Харкові, Дніпрі, Тернополі, Вінниці, Житомирі, Черкасах, Києві та інших містах України. 

Вчора, двадцять п’ятого листопада, стало відомо, що пісня «Веселі, брате, часи настали…» стала саундтреком до фільму «Чорний ворон». Кінострічка знята на основі однойменного роману Василя Шкляра.  

Прихильники гурту з нетерпінням чекають на прем’єру фільму «Чорний ворон». Користувачі соцмереж зазначають, поєднання «Океану Ельзи» та роману Василя Шкляра – це все, що потрібно для справжнього щастя.. Також шанувальники «Океану Ельзи» кажуть, що «Веселі, брате, часи настали…» є сильною композицією і досить актуальною в наш час. Прихильники бажають улюбленому гурту нових досягнень та творчих успіхів.

«Чорний ворон»

У фільмі «Чорний ворон» зображено одну зі сторінок української історії. Глядачі матимуть змогу побачити боротьбу українських повстанців проти радянської влади у двадцятих роках минулого століття. У центрі сюжету кінострічки історія життя та кохання Івана на прізвисько Ворон. Він став учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки.

Клавішник гурту «Океан Ельзи» Мілош Єліч став композитором інших тем кінофільму. Він працював над створенням музичного оформлення «Чорного ворона» протягом майже чотирьох місяців. Мілош Єліч розповів, що йому було дуже цікаво працювати над цим фільмом. Музикант вдячний режисеру фільму Тарасу Ткаченко за те, що допоміг йому з музичним оформленням кінострічки.

Головну роль у фільмі «Чорний ворон» зіграв український актор Тарас Цимбалюк. Його добре знають за роботою у серіалах «Центральна лікарня» та «Село на мільйон». Також у фільмі можна буде побачити таких відомих українських акторів: Павла Москаля, Андрія Мостренка, Ксенію Данилову, Даніїла Мірешкіна, Зоряну Марченко, Наталю Сумську, Олексія Тритенка та інших.

Прем’єра фільму «Чорний ворон» в українському прокаті відбудеться у четвер, п’ятого грудня.

Нагадаємо, що у жовтні гурт «Океан Ельзи» презентував пісню «Перевал», яка стала офіційним саундтреком до історичного екшену «Захар Беркут». Наразі музиканти працюють над записом нового альбому, який стане ювілейним у творчості гурту. Дванадцятого жовтня виповнилося двадцять п’ять років з дня заснування гурту «Океан Ельзи».

Comments