Олег Винник представив композицію «Безумная любовь»

Популярний український співак Олег Винник презентував нову пісню, яка називається «Безумная любовь». Прем’єра пісні відбулася сьогодні, двадцять першого листопада, на офіційному You Tube-каналі артиста. Далі розповість про це «Хмельницький.Тренд».

Олег Винник продовжує радувати своїх шанувальників новими композиціями. На початку цього року співак презентував композицію «Роксолана», в якій йдеться про нелегку долю жінок закордоном. Наприкінці травня Олег Винник представив запальну композицію «Наталя-Наталі». У цій пісні співак порадив, як боротися із залежністю від соцмереж. У серпні Олег Винник представив драматичний трек «Сльози на землі». У пісні йдеться про сувору реальність, в якій ми живемо.

«Безумная любовь»

Олег Винник написав велику кількість пісень, які стали справжніми хітами, які часто наспівують шанувальники, які можна почути по радіо і телебаченню. Однак в його архівах  є чимало пісень, які ще ніхто не чув. Сьогодні, двадцять першого листопада, співак познайомив слухачів з одним із ранніх треків, який називається «Безумная любовь». У композиції можна почути ритми вісімдесятих років. У новій пісні вдало поєдналися танцювальний ритм і романтичний надрив. Пісня вже доступна для прослуховування на всіх цифрових майданчиках та YouTube-каналі артиста.

Нову композицію матимуть змогу почути усі, хто прийде сьогодні на великий сольний концерт артиста в «Палаці Спорту» у Києві. Наразі триває репетиція. Олег Анатолійович презентує нову пісню по-особливому. 

«Сьогодні любов стала божевільною: холодною, жорстокою, цинічною, швидкоплинною. Озираючись навколо, що ми маємо – пристрасть, агресія, пошук власної вигоди… Це реалії нашого світу, про які я не можу мовчати, і про яких вирішив в алегоричній формі сказати в своїй новій пісні», – зазначив співак.

Реакція соцмереж

Шанувальники щиро вітають артиста з прем’єрою нової пісні «Безумная любовь» та висловлюють слова подяки. Користувачі соцмереж активно залишають відгуки про цю композицію та вже вчать слова. Шанувальники вважають, що пісня неймовірно красива, легка, романтична, змістовна і танцювальна. Однак в той же час вона спонукає задуматися про своє життя, вчинки та буденність сьогоднішнього світу. На думку прихильників артиста, текст пісні дуже правдивий та життєвий.

88

Тур 2020

Пісня «Безумная любовь» стане головною в турі 2020 року, який розпочнеться концертами по містах України з нагоди Дня закоханих і свята весни. Завершиться тур восени наступного року в країнах Європи. У рамках туру «Безумная любовь» Олег Винник завітає до Хмельницького. Співак презентує нову концертну програму вісімнадцятого лютого, в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Старицького.  На концерті звучатимуть улюблені композиції українською та російською мовою: «Вовчиця», «Я не устану любить тебя», «Невеста», «Мої батьки», «Счастье», «Ты в курсе», «Нино», «Не ты», «Як жити без тебе» та інші. Також відбудеться прем’єра декількох нових пісень. Олег Винник виконає для шанувальників танцювальні хіти, душевні балади, а також подарує нові композиції. 

Нагадаємо, що влітку цього року Олег Винник також виступив у нашому місті. П’ятнадцятого червня співак завітав до Хмельницького з концертною програмою «Роксолана». На стадіоні «Поділля» зібралося чимало шанувальників артиста. Олег Анатолійович подарував хмельничанам незабутній вечір та яскраві враження.

Comments

.,.,.,.