Хмельницький гурт «Мотор’Ролла» презентував пісню «Серце»

Хмельницький гурт «Мотор’Ролла» записав нову пісню. Композицію вже можна почути на хвилях українських радіостанцій. Далі детальніше розповість про це «Хмельницький.Тренд».

У далекому 1994 році гурт «Мотор’Ролла» вперше виступив перед публікою. Назва «Мотор’Ролла» є скороченням двох слів — «мотоцикли» та «рок’н’ролл». Протягом двадцяти п’яти років творчості гурт завоював любов прихильників та став досить популярним. Хмельничани добре знають та люблять такі композиції гурту: «Восьмий колір», «Не дзвонила, не заходила», «Моя вода» та інші. У 2018 році «Мотор’Ролла» спробувала підкорити сцену «Х-фактора». Хлопці виступили у четвертому ефірі відомого вокального шоу з піснею «Восьмий колір». Отримавши чотири «Так» від суддів, музиканти потрапили до тренувального табору. Однак до прямих ефірів гурту не вдалося пройти.

Нагадаємо, що у червні минулого року Сергій Присяжний і його команда представили публіці свою нову пісню «Надихай». А два роки тому колектив записав пісні «Love» та «Лінія».

Наразі «Мотор’Ролла» завершує роботу над новим альбомом. За словами лідера гурту Сергія Присяжного, до його офіційного виходу залишилося кілька місяців. Команда ще планує записати декілька пісень. Сьогодні, вісімнадцятого жовтня, група презентувала свою свіжу роботу. Нова пісня називається «Серце». Ця композиція також потрапить у майбутній альбом рок-гурту.

«Ай нене! Моя нова пісня Серце. Оживили, надали драйву та аранжували і гарнющее заспівали!!! – Супергурт «Мотор’Ролла»  Отак от ! Слухати всім! Це бомба!!!! В третій частині передачі якшошо)», – написав на своїй сторінці у соцмережі Сергій Присяжний.

Прихильнику гурту у захваті від нової пісні і зазначають, що вона вийшла чудовою.

Сергій Присяжний розповів, що ця пісня за своїм звучанням нагадує «Восьмий колір». Однак тут йде мова не про мелодію, а про серйозність та певну дорослість у звучанні. З текстом пісні «Серце» гурт вирішив поекспериментувати. Кілька років тому Сергій Присяжний познайомився з відомим вінницьким бардом-волонтером Олександром Келецем. Його вірш і став текстом пісні «Серце», яку «Мотор’Ролла» презентує в ефірі FDR Media.

Comments

.,.,.,.