Гурт «Океан Ельзи» презентував пісню, яка стала офіційним саундтреком до фільму «Захар Беркут»

Сьогодні, сьомого жовтня, легендарний український гурт «Океан Ельзи» презентував нову пісню, яка стала офіційним саундтреком до історичного екшену «Захар Беркут», який виходить в український прокат вже цього тижня. Далі розповість про це «Хмельницький.Тренд».

«Перевал»

Український гурт «Океан Ельзи» продовжує радувати своїх шанувальників. Колектив активно працює над записом нового альбому, який стане ювілейним у творчості гурту. Першого вересня музиканти виступили у Львові, виконавши на стадіоні «Арена Львів» добре відомі та нові композиції: «Зелені очі», «Без бою», «Не питай», «Обійми», «Там, де нас нема». Двадцятого вересня «Океан Ельзи» дав концерт у Мінську. Додамо, що вже цього тижня, а саме дванадцятого жовтня, гурту виповниться двадцять п’ять років з дня створення. Сьогодні, сьомого жовтня, музиканти презентували нову відеороботу на пісню «Перевал». Ця композиція стала офіційним саундтреком до історичного українського фільму «Захар Беркут». Кінострічка вийде на екрани у четвер, десятого жовтня.

Для кліпу були використані кадри із стрічки «Захар Беркут». Неймовірно красиві локації Карпатських гір вражають своєю неповторністю. Також у відеороботі можна побачити сцени з солістом гурту Святославом Вакарчуком. Ці кадри були відзняті на натурному майданчику кіностудії. Спеціально були створені декорації величезної гірської ущелини.  

Святослав Вакарчук розповів, що з нетерпінням чекає на прем’єру стрічки «Захар Беркут», адже фільм обіцяє бути вражаючим.

«Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. Про мужність чоловіків, жінок, дітей. Про ту саму мужність, що не раз всім нам допомагала подолати не один крутий поворот долі, не один перевал. Круто, що цю історію розповіли знов, прямо зараз. І саме про це наша нова пісня. Я вже бачив робочі матеріали фільму, це правда круто. Дуже чекаю на його прем’єру!», – розповів  лідер «Океану Ельзи», автор пісні Святослав Вакарчук.

Прихильники гурту вже активно коментують нову пісню. Користувачі соцмереж зазначають, що нова композиція неймовірно красива. Також шанувальники «Океану Ельзи» кажуть, що ця пісня – новий гімн і є досить актуальною. Прихильники щиро дякують колективу за цю прекрасну композицію та з нетерпінням чекають на прем’єру фільму «Захар Беркут».

Відеороботу «Океан Ельзи» на пісню «Перевал» вже переглянули понад вісім тисяч разів на You Tube.

«Захар Беркут»

Стрічка знята за мотивами історичної повісті Івана Франка «Захар Беркут». Режисерами фільму виступили Ахтем Сеітаблаєв та Джон Вінн. У фільмі знялися: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс та інші.  Слоган фільму  — «У свободі моя сутність».

Зйомки фільму проходили в Карпатських горах та під Києвом. Також ще однією локацією стало озеро Синевир. Зйомки стрічки розпочалися п’ятнадцятого червня минулого року на Закарпатті у Синевирській поляні. Завершили знімати фільм першого вересня 2018 року.

Події фільму розгортаються у 1241 році. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою йде на захід та винищує усе. Військо зупиняється біля підніжжя Карпатських гір. Раптом уночі декілька місцевих мисливців таємно потрапляють у табір та звільняють полонених. Хан дізнається про це та не може стримати себе від люті. Тоді він вирішує йти навпростець та помститися, знищивши карпатські поселення. У цьому йому повинен допомогти зрадник серед місцевих. Він відкриє йому таємний прохід у горах. Але гірські мисливці під керівництвом Захара Беркута так просто не здадуться і прагнуть назавжди зупинити ворога.

Comments

.,.,.,.