У центрі Хмельницького з’явилися оригінальні інсталяції

У центрі Хмельницького з’явилося три великих інсталяції — «А», «О» і «Т». Їхнє відкриття відбудеться вже завтра, двадцять восьмого вересня, о 12:00. Захід приурочений Дню міста. Далі розповість «Хмельницький.Тренд».

Літери «А» та «О» розмістили на вулиці Проскурівській. А от літера «Т» знаходиться у сквері імені Тараса Шевченка. Над оригінальними інсталяціями працював київський художник Антон Логов. Його у наше місто запросили організатори літературно-перекладацького фестивалю «TRANSLATORIUM», що проводитиметься уже втретє. Нагадаємо, що цього року він триватиме з четвертого по шосте жовтня. Відкриття інсталяцій відбудеться завтра, двадцять восьмого вересня, о 12:00. Сам автор проведе цікаву та пізнавальну екскурсію від літери до літери. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Кожен може трактувати ці інсталяції по-своєму. За словами митця, вони є наче великим ребусом. Наприклад, літеру «А» можна сприймати як початок чогось: справи, фестивалю тощо. Антон Логов використав у своїх інсталяціях червоний, жовтий та сірий кольори. Автор акцентує особливу увагу на червоній гаммі, яка є символом жаги до знань та енергії до розвитку. Літера «О» нагадує квітку або навіть їжачка. Кожен може трактувати її форму по-своєму. Антон Логов очікує на реакцію хмельничан, як люди сприйматимуть його роботи. Адже думки мешканців міста надихатимуть митця на подальші роздуми та нові цікаві витвори мистецтва.

Інсталяції для Хмельницького не є новинкою. Однак на вулицях міста вони представлені вперше, в рамках літературно-перекладацького фестивалю «TRANSLATORIUM». Цього року було вирішено створити просторові арт-об’єкти. 

Отже, завтра, двадцять восьмого вересня, на вулиці Проскурівській, о 12:00, презентують просторові інсталяції художника Антона Логова. Вже о 12:30 кожен зможе поспілкуватися з митцем в Хмельницькому обласному художньому музеї. Хмельничани матимуть можливість задати свої запитання автору інсталяцій, поспілкуватися про мистецтво та корисно провести дозвілля.

Comments

.,.,.,.