У Хмельницькому влаштують «Андріївські вечорниці»

У четвер, 13 грудня, на  сцені біля кінотеатру ім. Шевченка, відбудеться інтерактивне театралізоване дійство «Андріївські вечорниці». Особливістю заходу стане виступ відомого хмельницького гурту «Чумацький шлях». Далі розповість «Хмельницький.Тренд».

Вперше у Хмельницькому під час театралізованого дійства на сцені біля Різдвяного ярмарку відтворять справжні Андріївські вечорниці. Захід організовує управління культури і туризму Хмельницької міської ради.

Під час прес-конференції організатори святкувань розповіли, що хмельничани та гості міста матимуть чудову нагоду розважитися та потанцювати. Усі присутні зможуть долучитися до театралізованого дійства, під час якого зосередять увагу на українських традиціях.

Під час прес-конференції фронтмен гурту «Чумацький шлях» Сергій Строян розповів, що на «Андріївські вечорниці» колектив підготував нову програму. Під час концерту «Чумацький шлях» поєднає українські традиції із сучасністю. Деякі пісні звучатимуть цього дня вперше. Учасники колективу готують також спільний виступ із фольклорним ансамблем. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Нагадаємо, що недавно хмельницький гурт презентував кліп на пісню «Ламай». Ця композиція увійшла до міні-альбому «Тисячу Років». У кліпі використали справжню піротехніку та вогнемет, який вокаліст спалює та підриває ним свого суперника. Відеоробота вийшла ефектною та яскравою. Режисером відео став відомий кліпмейкер Віктор Скуратовський. Зйомки нової відеороботи відбувалися на автодромі «Чайка» у Києві та тривали 18 годин. 

Отже, театралізоване дійство «Андріївські вечорниці» та концерт гурту «Чумацький шлях» відбудуться у четвер, 13 грудня, на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка. Початок заходу о 18:00.

Comments