Олег Винник представив зворушливу композицію «Сльози на землі»

Відомий український співак Олег Винник презентував нову пісню, яка називається «Сльози на землі». Прем’єра пісні відбулася сьогодні, двадцять третього серпня, на офіційному You Tube-каналі артиста. Далі розповість про це «Хмельницький.Тренд».

Олег Винник не перестає радувати своїх прихильників новими піснями. На початку цього року співак презентував композицію «Роксолана», в якій йдеться про нелегку долю жінок закордоном. Наприкінці травня Олег Винник представив запальну композицію «Наталя-Наталі». У цій пісні співак порадив, як боротися із залежністю від соцмереж. 

Сьогодні, двадцять третього серпня, у День Державного Прапора України, Олег Винник представив драматичний трек «Сльози на землі». У пісні йдеться про сувору реальність, в якій ми живемо. Співак закликає усіх прислухатися до слів цієї пісні. 

«Прислухайтеся до слів цієї пісні. Я дуже хочу, щоб вона спонукала до відновлення миру в нашій країні», – зазначив Олег Винник.

У новій пісні гармонійно поєдналися проникливі слова, етнічні мотиви, потужний програш і пронизливе виконання. Ця пісня не залишить байдужим нікого.  

Шанувальники вітають артиста з прем’єрою нової пісні «Сльози на землі» та висловлюють слова подяки. Користувачі соцмереж активно залишають відгуки про цю композицію. Шанувальники вважають, що пісня дуже зворушлива, душевна та чуттєва, до мурах по шкірі, до сліз. Вона проникає в кожен куточок душі і пронизує серце. Нова пісня сповнена смутку, жалю та переживання. На думку прихильників артиста, у цій композиції висловлений весь біль нашого сьогодення. Шанувальники вже назвали трек криком душі всієї багатостраждальної України.

Нагадаємо, що двадцятого серпня Олег Винник презентував вражаючу колекцію ювелірних виробів. Співак представив лімітовану колекцію прикрас зі срібла 925 проби. Це перший ювелірний шедевр Винника. Цього ж дня відкрився офіційний онлайн-магазин артиста. Срібний кулон виконаний у стильному дизайні. Кулон на ланцюжку представлений у вигляді фірмового знаку OV. Його вартість становить 1973 гривні. 

Comments

.,.,.,.