Олег Винник презентував лімітовану колекцію ювелірних виробів

Відомий український співак Олег Винник презентував лімітовану колекцію вишуканих прикрас. Це стало своєрідним продовженням його музичної творчості. Далі розповість «Хмельницький.Тренд».

Олег Винник порадував своїх шанувальників вражаючою колекцією ювелірних виробів. Співак представив лімітовану колекцію прикрас зі срібла 925 проби. Це перший ювелірний шедевр Винника. Сьогодні, двадцятого серпня, відкрився офіційний онлайн-магазин артиста. Першим товаром у ньому стала срібна прикраса з дорогоцінним камінням. Кожен бажаючий вже може зробити попереднє замовлення. Це стане чудовим подарунком шанувальницям творчості Олега Винника. 

Додамо, що елегантний срібний кулон виконаний у стильному та лаконічному дизайні. Кулон на ланцюжку представлений у вигляді фірмового знаку OV. Виріб покритий родієм та обрамлений дев’ятнадцятьма камінчиками білого циркону. Кожен ювелірний виріб має власний унікальний номер. Справжність виробу підтверджується сертифікатом із голограмою. Цікаво те, що ціна кулону співпадає з роком народження Олега Винника, а саме становить 1973 гривні. Саме цим оригінальним та вишуканим виробом відкрився фірмовий онлайн магазин співака.

ов

Прихильники артиста у захваті від подарунку, в який вкладені краса та душевність. Користувачі соцмереж бажають Олегу натхнення у новій справі, успіхів та процвітання онлайн-магазину. Шанувальники впевнені, що ювелірні вироби користуватимуться неабияким попитом. Прихильники вважають срібний кулон дуже вишуканим та оригінальним. Також вони відзначають красивий дизайн виробу, який відповідає стилю артиста. Дехто зауважує, що було б добре у майбутньому представити каблучки, браслети та сережки з логотипом співака. Також деякі користувачі вважають, що краще б вироби були виготовлені із золота.

Comments

.,.,.,.