У Хмельницькому обрали переможця проекту «Мо/Дні»

У Хмельницькому активно працюють над розвитком модної галузі. Вже другий рік поспіль у нашому місті проходили заходи в рамках проекту «Мо/Дні». Далі розповість «Хмельницький.Тренд».

Мо/Дні

Проект «Мо/Дні» є двічі переможцем програми «Громадські ініціативи». «Мо/Дні: Відкриття»  реалізується за сприяння управління економіки Хмельницької міської ради. Минулого року «Мо/Дні» став першим фестивалем сучасної моди у Хмельницькому. В рамках проекту провели промоцію локального виробництва, фешн покази дорослого та дитячого одягу. У серпні 2018 року на даху одного з хмельницьких ТРЦ пройшла яскрава вечірка-показ модного одягу. Також хмельничани побачили показ одягу найвідоміших сучасних брендів від маленьких представників модної індустрії. 

Проект «Мо/Дні: Відкриття» створила засновниця громадської організації «Ріст Інновацій» Роксолана Іванова. Цього року мета проекту полягає в тому, щоб допомогти молодим дизайнерам заявити про себе, розкрити свій творчий потенціал. У рамках проекту заснували спеціальний конкурс для молодих спеціалістів у галузі фешн-індустрії. Учасники надсилали ескізи своїх колекцій для розгляду та участі у фінальному показі. Учасники конкурсу змагалися за грошовий приз.

модні

Переможці

У суботу, сімнадцятого серпня, на даху хмельницького торгово-розважального центру, відбувся фінальний показ в рамках проекту «Мо/Дні». Тут зібралася велика кількість шанувальників моди та молодих дизайнерів. Усі мали можливість насолодитися показом оригінальних колекцій, поспілкуватися один з одним, обговорити модні тенденції, послухати музику та приємно провести час. На даху ТРЦ також були встановлені яскраві та оригінальні фотозони, де кожен бажаючий міг сфотографуватися. Під час заходу панувала приємна атмосфера.

У показі взяли участь сім колекцій учасників конкурсу. Три з них стали головними переможцями та отримали грошову винагороду:

  • Почесне перше місце здобула тату-майстер Лілія Романишин. Вона представила колекцію чоловічого одягу «Вінтажне бунтарство».

1

  • На другому місці опинилася студентка Хмельницького національного університету Тіа Тайсм. Дівчина мріє стати модельєром-конструктором одягу. Її колекція дебютна і має назву «Твоє обличчя».

2

  • Третє місце зайняла також студентка ХНУ Алла Кукурудзяк. ЇЇ колекція називається «Поєднувати непоєднуване». Дизайнер вдало поєднала декілька стилів.

3

Головні переможці отримали відповідно десять тисяч гривень за перше місце, три тисячі гривень за друге та дві тисячі гривень за третє місце.

Отже, усі присутні чудово провели час та насолодилися оригінальним фешн-показом. На завершення заходу відомий бренд весільного одягу презентував вражаючу колекцію вечірніх суконь.

Comments

.