У Хмельницькому арт-тролейбус з’явиться на фестивалі «Respublica»

У Хмельницькому арт-тролейбус, який вперше з’явився у червні на території Молодіжного парку під час «My Fest», чекає на новий фестиваль. Далі розповість «Хмельницький.Тренд».

Арт-тролейбус

У Молодіжному парку в червні з’явилася нова креативна фотозона – стріт-арт тролейбус. Спочатку він знаходився на місці знесеного кафе «Малібу», а згодом його встановили ближче до входу у Молодіжний парк.

Старенький тролейбус став просто купою металобрухту. Колись він їздив вулицями Хмельницького. Однак з часом він застарів. Але транспортний засіб вирішили зробити справжнім стріт-арт об’єктом, який привертатиме увагу перехожих. Таким чином, у транспортного засобу з’явилася нова функція, яка полягала у тому, щоб розважати людей та дарувати їм гарний настрій. Над тролейбусом працювали троє хмельницьких художників, які витратили близько сімдесяти балончиків фарби на оздоблення транспортного засобу. На фарбу витратили близько десяти тисяч гривень з міського бюджету.

 «My Fest»  

Під час фестивалю «My Fest» сотні хмельничан фотографувалися на фоні креативного арт-об’єкту. Розфарбований тролейбус став своєрідною родзинкою «My Fest» та однією з найпопулярніших локацій, яка привертала увагу відвідувачів молодіжного фестивалю. Передбачалося, що яскравий та сучасний транспортний засіб стане чудовим місцем для проведення вечірок та оригінальною фотозоною. Його планували залишити на території Молодіжного парку на весь літній період і сподівалися, що хмельничани його не псуватимуть. Однак тролейбус все ж таки пошкодили невідомі особи. Хтось побив вікна, а всередині салону порізали сидіння, побили ліхтарі. Тому тролейбус прибрали. Тепер на його місці порожньо. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Голова Молодіжної громадської ради Анастасія Козак розповіла, що арт-тролейбус відбуксирували на територію тролейбусного парку. Наразі транспортний засіб знаходиться у депо. Матеріальних збитків не рахували. Заяв до поліції також не подавали. Оскільки тролейбус списаний з балансу Хмельницького комунального підприємства «Електротранс».

«Respublica FEST»

До початку нового фестивалю арт-тролейбус сподіваються відновити, щоб хмельничани мали можливість робити цікаві фото на його фоні. Анастасія Козак також розповіла, що під час фестивалю «Respublica» тролейбус буде використовуватися не лише в якості фотозони. Він матиме трохи інші функції. За словами Анастасії Козак, такий тролейбус відповідає формату «Respublica», адже цей фестиваль характеризується різними андеграундними речами та оригінальними арт-об’єктами. Нагадаємо, що «Respublica» проходитиме на території Молодіжного парку, протягом тридцятого – тридцять першого серпня та першого вересня. Цього року вхід на фестиваль зробили безкоштовним.

Після завершення фестивалю «Respublica» арт-тролейбус повернуть у депо Хмельницького комунального підприємства «Електротранс». До наступного фестивального сезону в управлінні молоді та спорту міської ради вирішуватимуть подальшу долю арт-об’єкту.

Автор фото – В. Камінський.

арт

 

Comments

.,.,.,.