Які заходи відбуватимуться у Хмельницькому в рамках проекту «Мо/Дні»

У Хмельницькому продовжують працювати над розвитком модної галузі. Вже другий рік поспіль у нашому місті проходитимуть заходи в рамках проекту «Мо/Дні». Що чекатиме на хмельничан, далі розповість «Хмельницький.Тренд».

Мо/Дні

Нагадаємо, що проект «Мо/Дні» є двічі переможцем програми «Громадські ініціативи». «Мо/Дні: Відкриття»  реалізується за сприяння управління економіки Хмельницької міської ради. Минулого року «Мо/Дні» був реалізований як перший фестиваль сучасної моди у Хмельницькому. В рамках проекту була проведена промоція локального виробництва, фешн покази дорослого та дитячого одягу. У серпні минулого року на даху одного з хмельницьких ТРЦ пройшла яскрава вечірка-показ модного одягу. Також хмельничани побачили показ одягу найвідоміших сучасних брендів від маленьких представників модної індустрії. 

Проект «Мо/Дні: Відкриття» створений засновницею громадської організації «Ріст Інновацій» Роксоланою Івановою. Цього року мета проекту полягає в тому, щоб допомогти молодим дизайнерам заявити про себе, розкрити свій творчий потенціал. У рамках проекту заснували конкурс для молодих спеціалістів у галузі фешн-індустрії. Учасники надсилали ескізи своїх колекцій для розгляду та участі у фінальному показі. Учасники конкурсу мають можливість позмагатися за грошовий приз.

Заходи

Також в рамках проекту «Мо/Дні» відбудеться декілька цікавих заходів. У суботу, третього серпня, провели кастинг моделей на участь у показі. Сьогодні, восьмого серпня, обговорять основні питання правильного стилю та вибору одягу. У неділю, одинадцятого серпня, під час модного сніданку, хмельничанок навчатимуть, як правильно доглядати за обличчям, обирати якісну косметику. У п'ятницю, шістнадцятого серпня, у Мистецькому дворику, що на вулиці Проскурівській, 18, влаштують передпоказну вечірку. У суботу, сімнадцятого серпня, на хмельничан чекатиме вражаючий фінальний показ, в якому братимуть участь сім колекцій учасників конкурсу. Головні переможці отримають відповідно десять тисяч гривень за перше місце, три тисячі гривень за друге та дві тисячі гривень за третє місце.

Коментарі