Які заходи відбуватимуться у Хмельницькому в рамках проекту «Мо/Дні»

У Хмельницькому продовжують працювати над розвитком модної галузі. Вже другий рік поспіль у нашому місті проходитимуть заходи в рамках проекту «Мо/Дні». Що чекатиме на хмельничан, далі розповість «Хмельницький.Тренд».

Мо/Дні

Нагадаємо, що проект «Мо/Дні» є двічі переможцем програми «Громадські ініціативи». «Мо/Дні: Відкриття»  реалізується за сприяння управління економіки Хмельницької міської ради. Минулого року «Мо/Дні» був реалізований як перший фестиваль сучасної моди у Хмельницькому. В рамках проекту була проведена промоція локального виробництва, фешн покази дорослого та дитячого одягу. У серпні минулого року на даху одного з хмельницьких ТРЦ пройшла яскрава вечірка-показ модного одягу. Також хмельничани побачили показ одягу найвідоміших сучасних брендів від маленьких представників модної індустрії. 

Проект «Мо/Дні: Відкриття» створений засновницею громадської організації «Ріст Інновацій» Роксоланою Івановою. Цього року мета проекту полягає в тому, щоб допомогти молодим дизайнерам заявити про себе, розкрити свій творчий потенціал. У рамках проекту заснували конкурс для молодих спеціалістів у галузі фешн-індустрії. Учасники надсилали ескізи своїх колекцій для розгляду та участі у фінальному показі. Учасники конкурсу мають можливість позмагатися за грошовий приз.

Заходи

Також в рамках проекту «Мо/Дні» відбудеться декілька цікавих заходів. У суботу, третього серпня, провели кастинг моделей на участь у показі. Сьогодні, восьмого серпня, обговорять основні питання правильного стилю та вибору одягу. У неділю, одинадцятого серпня, під час модного сніданку, хмельничанок навчатимуть, як правильно доглядати за обличчям, обирати якісну косметику. У п’ятницю, шістнадцятого серпня, у Мистецькому дворику, що на вулиці Проскурівській, 18, влаштують передпоказну вечірку. У суботу, сімнадцятого серпня, на хмельничан чекатиме вражаючий фінальний показ, в якому братимуть участь сім колекцій учасників конкурсу. Головні переможці отримають відповідно десять тисяч гривень за перше місце, три тисячі гривень за друге та дві тисячі гривень за третє місце.

Comments

.,.,.,.