У Хмельницькому вперше зніматимуть повнометражний фільм

У Хмельницькому знімають кінофільм. Студія «Bad Rabbits Foundation» оголосила про початок зйомок повнометражного фільму «Між крадіїв». Хмельничан запрошують на творчу зустріч з авторами ідеї. Далі розповість «Хмельницький.Тренд».

«Bad Rabbits Foundation»

Хмельницька студія «Bad Rabbits Foundation» знімає відео у форматі 4К, здійснює монтаж відео, працює з 3D графікою, анімацією тощо. Також хмельничани знімають різноманітні кліпи, оригінальні презентації та багато іншого. Крім того, «Bad Rabbits Foundation» є авторами психологічної драми «У нас був шкільний бал». Медіа-група стала переможцем «ІнтерФільмФест 2018», обійшовши 134 позиції. «Bad Rabbits Foundation» знімають оригінальні іміджеві ролики про Хмельницький.

«У нас був шкільний бал»

Нагадаємо, що минулого року медіа-група «Bad Rabbits Foundation» презентувала стрічку «У нас був шкільний бал». Над цією кінострічкою вони працювали понад рік. Хмельницькі юнаки виступили водночас у ролі акторів, режисерів, продюсерів, монтажерів. Фільм знімали на різних локаціях міста, зокрема, у НВК №7 та НВО №28. Тривалість фільму становить 45 хвилин. «У нас був шкільний бал» є соціальною драмою. У цьому фільмі розкривається актуальна проблема «булінгу» у підлітковому середовищі.  На прем’єру фыльму «У нас був шкільний бал» у кінотеатрі імені Т. Шевченка зібралося чимало мешканців міста.

«Між крадіїв»

«Bad Rabbits Foundation» оголосила про початок зйомок повнометражного фільму «Між крадіїв». Кінострічка буде знята у жанрі екшн. Зазначимо, що це буде перший повнометражний фільм, що знімуть суто у Хмельницькому.

Усіх прихильників кіномистецтва, потенційних партнерів та учасників знімального процесу запрошують на творчу зустріч з авторами ідеї. Під час зустрічі присутні матимуть можливість поспілкуватися  про ідею, сюжет, акторів, технічну сторону та фінансування кінофільму. Також учасники зустрічі зможуть завоювати місце в масовці та роль другого плану. На усіх чекатиме чудовий вечір та багато цікавих сюрпризів.

Отже, зустріч «Кіно і місто» відбудеться у четвер, восьмого серпня, о 18:00, у Мистецькому дворику. 

Comments