Гурт «Океан Ельзи» презентував у радіоефірі нову пісню «Човен»

Сьогодні, десятого липня, легендарний український гурт «Океан Ельзи» презентував у радіоефірі нову композицію «Човен». Далі розповість про це «Хмельницький.Тренд».

Пісню «Човен» гурт «Океан Ельзи» представив публіці ще восьмого червня, під час безкоштовного концерту на Старокиївській горі. Прихильникам нова композиція дуже сподобалася. Шанувальники гурту відзначають, що символ човна підібраний дуже вдало. Також користувачі соцмереж додають, що пісня дуже мелодійна і торкається глибин душі.

Сьогодні, десятого липня, відбулася прем’єра композиції «Човен» у радіоефірі. Ця пісня не ввійшла наразі в жоден альбом «Океану Ельзи». Лідер гурту Святослав Вакарчук розповів FDR Media, що написав пісню «Човен» за декілька днів до свого Дня народження, приблизно у десятих числах травня. На це він витратив десь півгодини часу. Співак додає, що потім змінив лише два рядки, а мелодійно композиція залишилася такою, як у першій версії. Святослав пригадує, що чотирнадцятого травня, під час святкування свого Дня народження, заспівав пісню «Човен» під гітару своїм друзям. Колективу ця композиція дуже сподобалася, тому вони пішли в студію і записали її.

Текст цієї композиції більш прямолінійний, порівняно з іншими піснями Святослава. Тут є рядки, які висвітлюють події з історії України.

«Там зліва і справа цвітуть сади
Там зліва і справа чужі сліди
Війнами втомлена та ніким не зломлена
Розквітай, Земле ти моя
Голодом морена, але непокорена
Най звучить над Дніпром твоя пісня солов’я», – йдеться у пісні.

Святослав Вакарчук пояснив це так:

«Це вже ми починаємо бачити ефект накладання моєї політичної діяльності на творчість, можливо. Але «Веселі, брате, часи настали» теж пряма пісня. Деколи є момент, коли треба говорити прямо: оцей лівий і правий берег, що в нас з одного боку цвітуть сади, а з іншого — чужі сліди… Тобто для мене це дуже вистраждана історія особисто», – сказав співак.

Нагадаємо, що 11 червня, гурт «Океан Ельзи» виступив із безкоштовним концертом у Хмельницькому. Сьогодні, 11 липня, концерт гурту відбудеться у Запоріжжі.

Comments

.,.,.,.