Олег Винник на один день повернувся у вокальне шоу «Х-фактор»

Відомий український співак Олег Винник повернувся у вокальне шоу «Х-фактор». Далі розповість «Хмельницький.Тренд».

У цьому році відомий вокальний проект «Х-фактор» відзначає ювілей. Цього разу вперше хтось із суддів має можливість на один день запросити колегу у своє тренерське крісло. Одним із запрошених суддів на кастингу став відомий український співак Олег Винник.

На своїй сторінці у соцмережі співак подякував телеканалу за співпрацю і за два прекрасні роки роботи на проекті, а також побажав вдалого сезону.

«Х-фактор», дякую за два роки неймовірних емоцій! З десятиріччям вас! Вдалого сезону! Не прощаюся», – написав Олег Винник.

Прихильники артиста вважають, що без Олега «Х-фактор» втратив свій шарм. На думку деяких фанатів Винника, тепер вокальне шоу стане бляклим і тьмяним. Шанувальники співака розповідають, що протягом цих двох років з нетерпінням очікували на суботні вечори, щоб побачити Олега Винника. Тепер ці вечори вже будуть не такими очікуваними. Користувачі соцмереж бажають артисту успішних справ, гарних подій та відмінного настрою. Дехто просить співака все ж таки повернутися на «Х-фактор» в якості судді.

Відомий тенор Алессандро Сафіна на один день поступився своїм місцем в якості зіркового судді Олегу Виннику. Нагадаємо, що у цьому сезоні він буде обирати талановитих виконавців разом з Андрієм Данилком, Настею Каменських та Олею Поляковою. 

Comments

.,.,.,.