У Хмельницькому старий тролейбус перетворюють на арт-об’єкт

У Хмельницькому вирішили зі старого тролейбуса зробити арт-об’єкт. Тепер у транспортного засобу з’явилася нова функція – розважальна. Далі розповість «Хмельницький.Тренд».

Колись цей тролейбус їздив вулицями нашого міста. Але з плином часу він застарів і став просто купою металобрухту. Однак тепер старенький тролейбус просто не впізнати. Це вже не просто металобрухт, а справжній стріт-арт об’єкт, який привертатиме увагу перехожих. Над ним продовжують працювати художники. Яскравий та сучасний транспортний засіб стане чудовим місцем для проведення вечірок та оригінальною фотозоною. Тролейбус планують встановити на території Молодіжного парку. Про це повідомляє «Перший Подільський».

«Це просто металобрухт, який мав там стояти і гнити. Тепер біля нового арт-об’єкту можна й сфотографуватися, В середині планують зробити зал – міні лекторій», – каже художник Назар Бабій.

Усі необхідні роботи планують завершити до двадцять дев’ятого червня. Адже саме протягом наступних вихідних у Хмельницькому вируватиме молодіжний фестиваль «My Fest». Розфарбований тролейбус планують встановити до початку масштабного фестивалю цього літа. Він має стати своєрідною родзинкою «My Fest». Також планують залишити тролейбус на території Молодіжного парку на весь літній період. Сподіваються, що хмельничани його не псуватимуть.

Comments

.,.,.,.