Готуються до Дня міста: що очікує на хмельничан?

Готуйте сані влітку. Такого принципу дотримуються у Хмельницькій міській раді та розпочали підготовку до Дня міста. Більше інформації можна дізнатися на сайті Хмельницькийtrend.

Майже півтора мільйони гривень на святкування

Цього року святкувати подоляни будуть 28-29 вересня. І за даними системи “Прозоро” святкування обійдеться міському бюджету один і три мільйона гривень. Додамо, що минулого року святкували скромніше. Було витрачено дев’ятсот тисяч гривень.

Розважати будуть відомі гурти

Вже традиційно містяни і гості міста будуть святкувати біля кінотеатру ім. Т. Шевченка де буде розташована сцена. А вітати хмельничан приїдуть  гурти “Друга ріка”, “Каднай” і “Альоша”, гурт “Без обмежень” та місцевий гурт “Станза”. Потрібно зазначити, що кожен виступ буде тривати годину. Концертна програма розрахована на два дні, тому має бути цікаво та драйвово. Також в програму планують включити виступи місцевих колективів, фотовиставки під відкритим небом та “живі скульптури”.

Нагадаємо, що нашому рідному місту у 2019 році виповниться 588 років. І традиційно свій день народження Хмельницький святкує в останні вихідні вересня.

А які ваші пропозиції щодо відзначення дня міста? Чи подобаються вам святкування, які організовує міська влада?

Comments

.