У центрі Хмельницького з’явилася алея з парасольок

Вчора, 12 червня, біля кінотеатру «Планета», почали розвішувати яскраві парасольки. Нова фотозона замінить інсталяцію з сердечок. Далі розповість про це «Хмельницький.Тренд».

Яскраві фотозони біля кінотеатру «Планета» зацікавлюють мешканців та гостей міста. Перехожі із задоволенням фотографуються на фоні оригінальних інсталяцій, діляться світлинами у соцмережах. Також хмельничани просто насолоджуються яскравими фотозонами.

Нагадаємо, що влітку минулого року у центральній частині Хмельницького з’явилася нова цікава інсталяція з різнокольорових парасольок. Біля кінотеатру «Планета» розвісили сто двадцять парасольок. Вони прикрашали пішохідну частину вулиці Подільської протягом теплої пори року. Взимку парасолькову алею замінили на ялинкову. Згодом до Дня всіх закоханих тут з’явилася інсталяція з червоними сердечками.

Вчора, 12 червня, біля кінотеатру «Планета» почали змінювати фотозону та розвішувати яскраві парасольки. Внаслідок погодних умов минулого року деякі парасольки пошкодилися. Тому цього разу придбали нові, якісніші. Тепер нова яскрава фотозона буде радувати хмельничан та гостей міста.

Користувачі соцмереж позитивно відгукуються про інсталяцію з парасольок і вважають її яскравою, сонячною та святковою. Також на думку дописувачів, фотозона дарує усім гарний настрій та чудові емоції.

Comments

.,.,.,.