У центрі Хмельницького запрацювала охолоджувальна рамка

Хмельничани та гості міста можуть освіжитися протягом кількох секунд у спеку у центрі Хмельницького. На вулиці Проскурівській запрацювала охолоджувальна рамка. Далі розповість про це “Хмельницький.Тренд”.

Влітку минулого року один із приватних підприємців міста зробив хмельничанам подарунок у вигляді освіжаючої арки. Металеву конструкцію встановили на вулиці Проскурівській. На її виготовлення знадобилося п’ятнадцять тисяч гривень. Спеціальна рамка з розпилювачем води стала справжнім порятунком для перехожих під час спекотної погоди.

Сьогодні, 10 червня, арка з водяною завісою запрацювала у центрі Хмельницького. Усі бажаючі отримують не лише приємний освіжаючий ефект від струменів прохолодної води, а й позитивні емоції. Рамці радіють і діти, і дорослі. За прогнозами синоптиків, спекотна погода в Хмельницькому буде зберігатися протягом тижня. Стовпчики термометрів сягатимуть позначки 30 градусів вище нуля. Тому охолоджувальна рамка є наразі досить актуальною. Водяна завіса дозволяє запобігти тепловому та сонячному ударам. За користування водою платить управління житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, що минулого року, після кількох тижнів роботи, невідомі особи зіпсували охолоджувальну рамку, пошкодивши форсунки та шланг, по якому йшла вода. Після цього конструкцію вирішили зробити більш міцнішою. На початку серпня 2018 року оновлена рамка з розпилювачем води почала знову працювати на вулиці Проскурівській. Нею керують за допомогою пульта. Кран з водою перекриватимуть лише під час дощу та вночі. Рамка працюватиме протягом теплої пори року.

Такі охолоджувальні рамки є поширеною практикою у багатьох містах України. Конструкції з водяною завісою можна побачити в Києві, Рівному, Миколаєві, Коломиї тощо. Також аналогічні рамки успішно функціонують в європейських країнах – Іспанії, Греції, Португалії. Такі арки є відмінним способом миттєво освіжитися у спеку.

Фото – скрін з сюжету МТРК “Місто”.

Comments

.,.,.,.