Олег Винник презентував запальну композицію «Наталя-Наталі»

Сьогодні, 28 травня, відомий український співак Олег Винник презентував нову пісню «Наталя-Наталі». Далі розповість про це «Хмельницький.Тренд».

Сьогодні, 28 травня, Олег Винник представив нову запальну композицію «Наталя-Наталі». У цій пісні співак порадив, як боротися із залежністю від соцмереж. 

Для багатьох людей віртуальний світ давно замінив реальний. Соцмережі стали невід’ємною частиною нашого життя. Люди виставляють власне життя на показ та гоняться за великою кількістю лайків. У новій пісні Олег Винник розкриває актуальну тему і дає дієві поради щодо того, як позбутися від інтернет-залежності.

«На жаль, сьогодні щастя для багатьох вимірюється кількістю підписників і лайків у Facebook та Instagram. «Посиденьки» в соцмережах, перегляд стрічки новин – звична справа у будь-яку вільну хвилину. Але реальне життя – інше! Саме цій темі я присвятив свою нову пісню», – зазначив автор і виконавець Олег Винник.

І одразу ж дає дієвий рецепт:

«Та Любов, як Цілющий бальзам, Ліки від Фейсбук-Інстаграм», – співає артист.

Композиція має жіноче ім’я – «Наталя-Наталі». Вона вийшла у жартівливій, драйвовій, рок-н-рольній формі. Це зовсім не схоже на його попередні композиції. У музиці присутній український колорит. 

Студійну версію пісні вже можна почути на радіостанціях, музичних майданчиках і YouTube-каналі виконавця. Наразі відео на цю композицію переглянули понад 31 тисячу разів.

Шанувальники вітають артиста з прем’єрою нового хіта. Користувачі соцмереж вважають, що композиція дуже весела, жартівлива і водночас чуйна та щира, а також вона підіймає настрій. Прихильники Олега Винника кажуть, що пісня вийшла справді літньою та легкою, з нотками фольклору, а також заряджає позитивом.

Додамо, що у суботу, 25 травня, завершилася європейська частина туру 2019 запальним концертом у Празі. Завтра, 29 травня, у Тернополі, стартує літній стадіонний тур Олега Винника містами України.  У рамках туру співак завітає і до Хмельницького. Він виступить виступить на стадіоні «Поділля», з новою програмою під назвою «Роксолана». Концертна версія композиції «Наталя-Наталі» прозвучить під час концерту.

Comments

.,.,.,.