Хмельницький рок-гурт «Мотор’ролла» виступив на унікальному фестивалі

У п’ятницю, 24 травня, у рамках заходів із відзначення Дня Європи в Україні, на Хмельниччині, відбувся унікальний фестиваль «Ізяслав-FEST» під відкритим небом. На музичному дійстві виступив хмельницький рок-гурт «Мотор’ролла» та академічний ансамбль піс­ні і тан­цю «Ко­за­ки По­діл­ля». Далі про це розповість «Хмельницький Тренд».

До Дня Європи в Україні, в Ізяславі, влаштували фестиваль «Ізяслав-FEST». Мета проведення фестивалю у приверненні уваги держави, меценатів, шанувальників маленьких міст з багатою історією до проблем національної культурної спадщини, зокрема, до унікальної пам’ятки архітектури XVIII століття – палацу князів Сангушків. Наразі він перебуває в аварійному стані і може взагалі зникнути. 

Це перший культурологічно-мистецький захід такого масштабу на Ізяславщині, який об’єднав однодумців під відкритим небом. Працівники закладів культури області презентували колоритну виставку виробів декоративно-вжиткового мистецтва. Кожен бажаючий міг придбати оригінальні сувеніри на подарунок близьким. Також гості фестивалю куштували смачні страви та напої. Кожен міг спробувати козацький куліш та юшку.

Також для діток облаштували великий дитячий розважальний простір із атракціонами, рухливі ігри на свіжому повітрі. Також на гостей чекали розваги, веселі атракціони, каруселі. Кожен весело та активно проводив дозвілля.

На сцені фестивалю виступали учасники загальноукраїнських вокальних проектів. Також усі могли побачити спільний виступ рок-гур­ту «Мо­тор’рол­ла» та ака­де­міч­но­го ан­сам­блю піс­ні і тан­цю «Ко­за­ки По­діл­ля». Додамо, що во­ка­ліст гур­ту Сер­гій При­сяж­ний ро­дом з Ізясла­ва. 

Усі отримали незабутні враження від фестивалю, зробили чудові фото та провели цікаво дозвілля.

моторролла

Comments

.,.,.,.