Яким був рок- фестиваль «Rock&Buh»

Протягом 24, 25 та 26 травня, у Хмельницькому, відбувся фестиваль «Rock&Buh». Далі розповість про це «Хмельницький Тренд».

Три роки тому міська влада та місцеві гурти об’єднали свої зусилля і започаткували у Хмельницькому масштабний рок-фестиваль. Протягом цього часу збільшилась кількість сцен та учасників. Мета проведення заходу полягає у популяризації української рок-музики. Цього року було подано понад 170 заявок на участь у конкурсі від молодих виконавці з різних куточків України. З цієї кількості відібрали одинадцять. Додамо, що протягом 24, 25 та 26 травня, під час фестивалю «Rock&Buh», працювали нічні тролейбуси. Таким чином, хмельничани могли зручно дістатися додому.

У п’ятницю, 24 травня, «Rock&Buh» відкрив фестивальний сезон. Загалом під час музичного дійства «Rock&Buh» функціонували три сцени: головна, друга та електронна. Протягом трьох днів фестивалю виступили майже 40 виконавців. Цього року хедлайнерами «Rock&Buh» стали популярні українські гурти: «СКАЙ», «Танок на майдані Конго» та «O’Torvald». Незважаючи на дощ, хмельничани та гості міста танцювали під улюблені композиції та насолоджувалися музикою. Усі бажаючі робили селфі, ділилися світлинами та враженнями від фестивалю у соцмережі.

Цього року для відвідувачів «Rock&Buh» облаштували нові локації. Зокрема, на музичному фестивалі працювала музична лабораторія. Майстер з Рівного просто неба працював на виготовленням логотипу фестивалю. Тепер дерев’яна скульптура прикрашатиме берег Південного Бугу та нагадуватиме усім про масштабний рок-фестиваль «Rock&Buh». 

Другий день фестивалю запам’ятався багатьом романтичним освідченням просто на сцені. Хмельничанин зробив пропозицію руки та серця, подарувавши своїй коханій дівчині букет та обручку. Присутні гучно аплодували та були у захваті. Дівчина відповіла «Так» своєму коханому.

Загалом фестиваль «Rock&Buh» пройшов мирно, весело, активно та цікаво. Усі отримали задоволення від улюблених композицій та чудово провели час на території Молодіжного парку.

Comments

.,.,.,.