Меджибіжська фортеця оживає: які фестивалі пройдуть цьогоріч?

Вкотре, Хмельниччина демонструє свою багату історико-культурну спадщину та вражає неймовірною кількістю цікавих заходів. Крім величного Кам’янця-Подільського, фестивалити вміє і ДІКЗ “Межибіж”. Цікаво? Тоді переходьте на сайт Хмельницькийtrend

У Меджибожі знаходиться друга, після Кам’янця, за популярністю фортеця Хмельниччини, яка чарує своєю красою та могутністю. Тому не дивно, що невеличке смт з кожним роком набирає обертів та швидкими темпами розвиває туризм.  

Що чекає на туристів у новому сезоні 2019 року?

“Ніч музеїв” OPEN AIR відбудеться 18 травня тож готуйте наплічники, адже туристам покажуть незвичні експозицій, до яких упродовж року відвідувачам немає доступу. А саме: підземелля, предмети старовини з містичною історією, щойно відреставровані пам’ятки архітектури та навіть ті, які тільки будуть реставруватися. А ще багато екскурсій, неймовірно смачнющий куліш та юшка та для найвідважних – ночівля на території фортеці у наметі…

28-30 червня вже втретє проходитиме гончарний фестиваль “Подільське коло”. Професійні майстер-класи від умільців з усієї України, власноручне виготовлення глиняного виробу – все буде дуже атмосферно та колоритно.

Серпень теж буде спекотним у плані фестивалів. Розпочнеться останній місяць літа з лицарського фесту під назвою “Епоха Героїв”. А 10-11 серпня розважатиме гостей запальний фестиваль середньовічної культури, який справді наповнить стародавній Меджибіж життям.

24 серпня у величному замку буде організований байкерський фестиваль-мотозліт Wer Wolf VIKING. І тема 2019 року – вікінги. Організатори обіцяють багато гарячих розваг, мототехніки, середньовічної і модерної музики та перегони.

Завершуватись туристичний сезон у Меджибожі буде так само яскраво та феєрично: 14 жовтня для справжніх козаків відбудуться козацькі забави, а 27 жовтня – Гарбузова ніч OPEN AIR.

Comments

.