Музичні салони у Хмельницькому – джерело інструментів на будь-який смак

«Віртуоз» – це музичний салон у Хмельницькому, основною діяльністю якого є продаж музичних інструментів та професійного музичного обладнання. У салоні представлений широкий вибір музичних інструментів та обладнання для професійної сцени та домашніх занять музикою, для професійних музикантів і початківців, для великих клубів і маленьких барів, для професійних студій звукозапису і домашніх студій. Звукове та світлове обладнання для концертів. Детальніше – на khmelnytskyi-trend.in.

В салоні Ви завжди зможете ознайомитися з музичними інструментами та обладнанням, випробувавши інструмент або обладнання на практиці. При бажанні, Ви маєте можливість ознайомитися з великим вибором каталогів, в яких детально описуються всі новинки і характеристики музичного обладнання та інструментів.

Гітари та звукове обладнання

При всьому різноманітті конструкцій, форм і розмірів, гітари можна розділити на три великі групи: акустичні гітари, електроакустичні гітари і електрогітари.

У свою чергу, електричні гітари за діапазоном звучання підрозділяються на звичайні і бас-гітари. Акустичні ж, по типу корпусу діляться на класичні гітари, Вестерн, Джамбо, Дредноут і ін. Також, гітари підрозділяють на категорії в залежності від кількості струн, наявності або відсутності ладів, ролі в музичній композиції та іншими ознаками.

І акустичні і електрогітари є дуже поширеними музичними інструментами. Більшість популярних музичних груп і виконавців не обходиться у своїй творчості без гітарного звуку. Це може бути чистий акустичний дзвін або оброблений і важкий рев електроінструменту. Кожен, хто хоча б раз тримав в руках хорошу гітару готовий назавжди пов’язати своє життя з музикою і стати видатним гітаристом.

Якщо Вам про щось говорять наступні слова: процесор ефектів, графічний еквалайзер, компресор / лімітер / експандер / динамічний енхансер, значить, Ви природжений музикант! Крім перерахованих вище компонентів, до звукового обладнання відносяться такі пристрої, як мікшерні пульти, акустичні системи, активні акустичні системи та ін. Професійне звукове обладнання – це цілий світ!

інструменти2

Ударні та клавішні інструменти

Ударні інструменти – це основа сучасного ритму! До даного класу музичних інструментів відносяться: барабани (в тому числі барабанні установки і електронні ударні установки), тарілки, бубни, бонги, дзвіночки, литаври і багато інших.

Особливо варто відзначити перкусійні інструменти. До них відносяться шейкери, маракаси, трикутники, тамбурини, коробочки, і ще безліч інших інструментів, які перераховувати можна було б дуже і дуже довго.

Дуже часто перед музикантами стоїть завдання придбати клавішні інструменти, такі як синтезатори, роялі, цифрові фортепіано, аранжувальної робочі станції і ін. Варто завжди підбирати найбільш оптимальний варіант, повністю відповідає потребам музиканта або команди.

Comments