Електронний підрахунок тварин завдяки філії Animal ID у Хмельницькому

Animal ID міжнародна онлайн-платформа для відповідальних власників тварин. Вона об’єднує понад 170 тисяч власників ідентифікованих тварин по всьому світу. Команда планує стати голосом прав і свобод тварин і підняти культуру поводження з нашими чотириногими друзями на більш високий рівень. Animal ID активно бере участь в соціальних проектах. 50% прибутку від їхнього продукту – соціального QR паспорта для тварин – вони передають до притулків для тварин або проекти, спрямовані на вирішення проблем домашніх і безпритульних тварин по всьому світу. Філія платформи є і в місті Хмельницький. Детальніше на khmelnytskyi-trend.in.

Історія Animal ID

Animal ID заснована в 2011 році як некомерційна організація і соціальний проект для систематичної допомоги бездомним і домашнім тваринам в Україні. У тому ж році Animal ID стала частиною EuroPetNet, Європейської асоціації баз даних тварин, і в даний час є одним з її найактивніших членів.

З тих пір вони беруть участь у багатьох програмах по всьому світу, таких як Happy Farm (США), Програма інкубації 1991 роки (США), виграли EGAP Challenge (ЄС) і працюють над багатьма спільними проектами з міжнародними фондами, такими як DogTrust (Великобританія) , FourPaws (AU).

Animal ID забезпечує програму підрахунку бездомних тварин по всьому світу. Компанія вважає тварин відповідно до міжнародних методологіями WPA (World Animal Protection). Дані, зібрані за допомогою їх ІТ-рішень, лягли в основу докторської дисертації Лорен Сміт (Англія, Університет Лідса) і допомогли дослідити проблему бездомних собак, яку проводив Universidade Federal do Paraná в Куритибі, на півдні Бразилії. На сьогоднішній день ІТ-рішення Animal ID є одним з найбільш функціональних в Європі.

тварини

Ідея створення

Ідея створення Animal ID прийшла до CEO Animal ID Віктору Копачу після того, як він погодився допомогти перевезти кілька собак-інвалідів з України в Європу. Собаки були поранені і не вижили б в Україні. Європейські волонтери знайшли нових власників для собак, і з тих пір вони живуть повним життям. Цей випадок допоміг йому зрозуміти, що ця проблема глобальна, і що невеликі дії не змінять ситуацію. Щоб істотно змінити ситуацію, необхідна чітка ідентифікація тварин і отримання даних про їх кількість.

Що входить в послуги Animal ID:

  1. Міжнародна платформа для ідентифікованих тварин.
  2. Соціальна платформа для зареєстрованих тварин (онлайн-профіль).
  3. Система реєстрації приватних притулків, ветеринарних клінік, клубів для собак і притулків для тварин.
  4. Міська система моніторингу безпритульних тварин.
  5. Єдина онлайн платформа для адопції тварин.
  6. Державний реєстр диких тварин.
  7. Мобільний додатки та онлайн-аккаунт для власника вихованця.
  8. QR паспорт для тварин, який допомагає знайти улюбленця в разі його втрати.
  9. Спільнота відповідальних власників на Фейсбуці.

Учасники платформи вважають, що люди і тварини проваджені інстинктами, але саме люди зобов’язані вибрати відповідальне ставлення до наших чотириногих побратимів. Ідентифікація та реєстрація тварин є першими кроками в цьому напрямку.

Comments

.,.,.,.