Чи варто купувати iMac Apple?

1998 року на ринку комп’ютерної техніки з’явився особливий комп’ютер-моноблок від славнозвісної компанії Apple. iMac Apple (таку назву отримав моноблок) в ті часи спричинив справжній “фурор” серед комп’ютерної техніки: по-справжньому революційний дизайн, сформований з частково прозорого пластику, що додало комп’ютеру інноваційного вигляду. Оскільки в моду на той час тільки входила купівля ПК, iMac Apple одразу ж привернув увагу користувачів.  

Минуло більше десяти років від появи першого iMac Apple, однак своєї актуальності ця техніка не втрачає. Одразу після виходу першого iMac Apple компанія випустила ще декілька модифікацій початкового варіанту комп’ютера-моноблока, а по-справжньому нова модифікація iMac Apple з’явилася п’ять років тому. Тоді це була модель з 27″ дисплеєм Retina 5К, що володіє надзвичайно потужною роздільною здатністю. 

За таку довгу історію перебування моноблоків iMac Apple на ринку комп’ютерної техніки компанія працювала над вдосконаленням пристроїв. Як результат – потужні багатофункціональні моноблоки, які володіють найкращими розробками компанії зі світовим ім’ям.  

Причини, через які потрібно надати перевагу iMac Apple перед звичайним ПК 

Звичайні ПК від сучасних виробників частіше обирають українці через доступність в ціні і простіше технічне обслуговування та ремонт. Однак фахівці все ж радять надати перевагу фірмовим iMac Apple. 

Безумовно, iMac як комп’ютер-моноблок є набагато компактнішим від звичайного ПК і не використовує таку велику кількість додаткових проводів та кабелів, без яких неможливо обійтися у ПК. iMac займе набагато менше місця на робочому місці, переконані виробники. 

аймак

iMac Apple – пристрої, які дозволяють на професійному рівні працювати з потужними графічними програмами. Коли вас як користувача не влаштовує параметр (будь-який), змінити це можна, встановивши якусь іншу окрему деталь – процесор чи оперативну пам’ять.  

Купуючи iMac, користувач отримує готовий робочий моноблок з встановленою системою macOS, набагато надійнішою та сучаснішою від звичної системи Windows на традиційному ПК.  

Ціни на iMac Apple 

Бажаючи заощадити свої кошти, сучасні користувачі дуже часто надають перевагу так званому вторинному ринку і шукають техніку, яка вже була у користуванні. Однак в такому випадку треба бути дуже обережним: ручатися за надійність таких приладів ніхто не в змозі.  

Ціна новеньких iMac Apple коливається від 27 тисяч гривень до 200 тисяч гривень. Старіші моделі можна знайти за доступнішою ціною, однак для цього треба добряче постаратися.

Comments

.,.,.,.