З гумором по життю: історія успіху гумориста Вадима Мичковського

Гумор просто необхідний українцям. Адже якщо сприймати все серйозно, без почуття гумору, то буде дуже складно. Адже життя кожного дня підкидає нам все нові перешкоди. Інколи, здається, що ми не живемо, а дивимось якийсь фільм. І чудово, що українці навіть з проблеми можуть посміятися. Так легше жити. Допомагають у цьому українцям гумористи. Багато з них є вихідцями з Хмельницького та області. Сьогодні ми поговоримо про Вадима Мичковського або як його називають Дядя Жора. Більше читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.in.ua.

Організатор команди КВК “Три товстуни”

Вадим народився в місті Хмельницькому. Ще в сьомому класі юнак отримав прізвисько від друзів — Жора. 

Наш земляк мав завжди гарне почуття гумору та був хорошим організатором. Саме тому ще бувши студентом, організував в університеті команду КВК “Три товстуни”. Через рік Вадим вже відкриває піцерію, яка називається також “Три товстуни”. Пізніше був продуктовий магазин, рекламне агентство та навіть газета оголошень. 

Розвиток кар’єри

Що стосується команди КВК, то “Три товстуни” стають двічі чемпіонами міста, чемпіоном асоціації КВК України у 1998 році, володарями Зимового Кубка Києва в 2000 і 2001 роках. Членів команди та, зокрема, Дядю Жиру починають впізнавати на вулицях. У 2006 році наш земляк переїжджає до столиці.  

Вадим починає працювати у проєкті “Comedy Club Ukraine”. Він виступає під своїм псевдонімом. 

Ще більшої популярності нашому земляку приносить проєкт “Танцюю для тебе”. Через рік він стає продюсером комедійного телепроєкту “Бігуді шоу”. Далі один проєкт змінював інший. Дядя Жора бере участь у різних заходах, виступає, як ведучий на святах. 

Як Дядя Жора переніс інсульт

Зірковий земляк у 2020 році переніс інсульт. Вадим розповів, що після дня народження дружини, на другий день, почав погано себе почувати. У нього був головний біль. Але гуморист не надто звертав на це увагу та навіть хотів поїхати на рибалку. Його не пустила дружина. Згодом Дядя Жора звернувся до лікаря, зробили МРТ і так дізналися, що артист переніс інсульт. 

Після інсульту Вадим вирішив забрати зі свого життя кальян, більше займатися спортом та переглянути свій графік. Адже головна проблема чому стався інсульт — це робота вночі. 

Після одужання Дядя Жора вирішив гучно відсвяткувати своє 45-річчя. Ситуація з хворобою нагадала Вадиму, що життя одне і потрібно частіше зустрічатися з друзями.

Сім’я та троє дітей

Вадим має красуню дружину та троє доньок. Зі своєю дружиною познайомився коли їй було 15 років. А ось стосунки у пари стали зав’язуватися коли Наталі виповнилося 19 років. У 2008 році пара переїхала до Києва у власну квартиру. Але дружина Вадима дуже хотіла повернутися назад до маленького Хмельницького

Додамо, що  Наталія Мичковська відома блогерка та дієтолог. На своїй сторінці у соціальних мережах вона розповідає як правильно та смачно харчуватися.

Проте насправді Наталія до 32 років зовсім не займалася спортом. За словами жінки вона їла все підряд і вважала, що це є нормою. 

А ось зі спортом Наталя подружилася за допомогою чоловіка. Вадим навіть на відпочинку ходив у спортзал. Наталя натомість засмагала біля басейну з келихом вина та не розуміла як на відпочинку можна займатися спортом. 

Потрібно зазначити, що спорт буквально врятував нашу землячку. У 2014 році Мичковській зробили дуже складну операцію на серці, яка тривала 8 годин. Оперував Наталію Ємець Ілля Миколайович, який зазначив, що жінку врятував спорт та сила духу. Адже після оперативного втручання жінка вчилася заново дихати, рухатися, ходити.

Сподіваємося, наш матеріал був для вас цікавим і ви більше дізналися про історію життя Вадима Мичковського та його сім’ї.

Comments

.,.,.,.