Історія створення гурту “Лісапетний батальйон” 

Велика кількість талановитих людей проживає на території Хмельницької області. Це і співаки, артисти, композитори, представники шоу-бізнесу. Всі вони проживають або народилися у Хмельницькому регіоні. Сьогодні ми поговоримо про гурт, який був створений у нашій області — “Лісапетний батальйон” та музкерівника Наталію Фаліон. Деталі читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.in.ua.

Популярність “Лісапетного батальйону” 

Сам гурт “Лісапетний батальйон” був створений спеціально для проєкту “Україна має талант”. Це було злиття двох творчих колективів “Забава” та “Бабине літо”. “Забава” — музичний гурт з містечка Скала-Подільська Тернопільської області, а “Бабине літо” — аматорський театр з села П’ятничани Хмельницької області. Керівником цих колективів була наша землячка Наталія Фаліон. І коли подільських артистів запросили на талант-шоу, то вирішили об’єднати зусилля та створити спільний гурт. Але насправді “Забава” та “Бабине літо” розпочали творчу діяльність на початку 90-х років минулого століття. Вони завжди були популярними у своїх населених пунктах та своїх областях. 

“Батальйон” вразив глядачів своєю енергією, життєрадісністю, гумором, талантом. Всім відразу запам’яталася пісня “Лісапед”, яка стала справжнім хітом. Не дивно, що “Лісапетний батальйон” здобув перемогу у п’ятому сезоні проєкту. Гурт отримав винагороду — один мільйон гривень. На виграні кошти було вирішено побудувати церкву у селі П’ятничани. 

Хвиля популярності

Наталія Фаліон переконана, що перемога її колективу у талант-шоу є унікальною. Адже вперше аматорський сільський гурт здобув перемогу у всеукраїнському проєкті. Після участі “Україна має талант” на “Лісапетний батальйон” зійшла хвиля популярності. Їх почали активно запрошувати, організовувати концерти. Жінки об’їздили вже всю Україну. Були з концертами, як в містах-мільйонниках, так і в невеликих районних центрах. Зрозуміло, що після проєкту шанувальників побільшало, так як і гастролей.  Наталія зізнається, що серед фанатів багато дітей. Малеча співає, переспівує пісні “батальйону” у садочках та школах. 

Наталія Фаліон — душа колективу 

“Лісапетний батальйон” відразу асоціюється з Наталією Фаліон. Це енергійна, запальна, весела жінка здатна зачарувати глядачів під час виступів. Народилася жінка у селі П’ятничани Чемеровецького району Хмельницької області. У 1979 році закінчила Київський інститут культури. Наша землячка ніколи не сиділа склавши руки. Працювала директором музичної школи, очолювала музичний колектив, була ініціатором створення аматорського театру. Жінка зізнається, що вона завжди була енергійною, життєрадісною. Але додає, кожна учасниця гурту “Лісапетний батальйон” має свою харизму та є позитивною. Адже українські жінки можуть все: і борщ зварити, і народ повесилити.

Своїм творчим талантом Наталія “поділилася” і зі своїм сином Сергієм. Він пише пісні, і в тому числі для “Лісапетного батальйону”. Син пише слова, а мати музику. Ось такий виходить сімейний “тандем”. До речі, популярну пісню “Лісапед”  Сергій написав ще у 2000 році. 

Додамо, що не завжди життя Наталії Фаліон було веселим та позитивним. 2018 рік був страшним для жінки. В один рік вона втратила старшого сина Віктора, чоловіка та свекруху. Це був справжній шок для нашої землячки, проте вона взяла себе в руки. За словами жінки найкращі ліки від такого горя — це спілкування з людьми. 

Сподіваємося, наш матеріал був для вас цікавим і ви більше інформації дізналися про популярний гурт “Лісапетний батальйон” та Наталію Фаліон. 

А вам подобається творчість цього колективу? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Comments

.,.,.,.