Творчий шлях хмельничанки Наталії Валевської 

Ми продовжуємо знайомити наших читачів з відомими зірками шоу-бізнесу. Сьогодні ми поговоримо про популярну артистку, яка підкорила сцену української естради — Наталію Валевську. Більше інформації про творчу діяльність популярної землячки читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.in.ua.

Дитинство та перші успіхи в музиці 

Наталя народилася у місті Хмельницькому у 1981 році. Вона ще в дитинстві цікавилася музикою, тому закінчила музичну школу за класом вокалу. Після закінчення школи дівчина вступає до Київського університету культури і мистецтв. Коли нашій землячці було 18 років вона вперше бере участь у конкурсі молодих естрадних виконавців “Пісня над Бугом” та здобуває перше місце.  Згодом Валевська починає працювати ведучою на весіллях.

Перемога у телепроєкті “Шанс” та розвиток кар’єри

Початок пісенної кар’єри у Наталії Валевської розпочався після перемоги у популярному телепроєкті “Шанс” у 2005 році. Цього ж року бере участь та здобуває ІІІ премію у Міжнародному пісенному фестивалю “Слов’янський базар”. Також наша землячка виграє номінацію «Відкриття року» та отримує премію UBN AWARD у Великій Британії. 

Знаковою подією стає запис дуету з Володимиром Гришком. У 2006 році Валевська випускає свій перший диск “Отпусти”. 

Кар’єра співачки активно розвивається. Вона представляє нашу країну на  «Віденському балу», випускає альбоми, знімається в кіно, виступає на міжнародних фестивалях.

У 2009 році отримує премію на міжнародному конкурсі “Алла шукає таланти”. Премію отримує від Алли Борисівни Пугачової.

2011 рік — участь  в проєкті «Золотий Грамофон-Україна» і фестивалі «Crimea Music Fest». У цьому ж році отримує премію «Кришталевий мікрофон».

2012 рік — лауреатлауреат премії Жінка ІІІ тисячоліття в номінації «Рейтинг».

Наталія Валевська не одноразово бере участь у Національному відборі Євробачення. 

Також наша землячка займається благодійництвом. До прикладу, у 2014 році співачка взяла участь у благодійній акції «Від серця до серця». Систематично випускає нові пісні, знімається у проєктах, телевізійних шоу. 

Мрія про дитину

Наталія Валевська не дивлячись на свій успіх мріяла про дитину. Співачка разом з чоловіком  безрезультатно намагалися завагітніти багато років. Саме тому у 2019 році Наталія лягла на операційний стіл. За словами жінки, операція мала допомогти їй завагітніти. 

Валевська зізналася, що найбільше в житті вона хоче стати матір’ю. Все інше відходить на другий план порівняно з цим.

Війна та розлучення

У 2022 році Наталя розлучається зі своїм чоловіком з яким разом прожили 20 років. Володимир був не лише законним чоловіком співачки, а і її продюсером. Пара разом працювала, гастролювала. Через яку причину подружжя розлучилося — невідомо. Проте співачка зазначала, що Володимир пішов захищати країну після повномасштабного вторгнення Росії.

Зірка зізнається, що розлучення для неї було болісними і вона довго не могла прийти до тями. Наталя повідомила, що впоратися з цією ситуацією їй допомогла робота з психологом. А ще наша землячка подорожувала, записалася на танці та навіть напивалася з подругою. Все це допомогло їй пережити розлучення.

Але разом з тим Наталія та Володимир зуміли зберегти дружні стосунки. За словами співачки вони телефонують один до одного та нормально спілкуються.

Потрібно зазначити, що спільних дітей пара так і не народила. У Володимира є двоє дітей від першого шлюбу і Валевська інколи брала участь у їхньому вихованні.

Сподіваємося, наш матеріал був для вас цікавим і ви більше дізналися про життя та творчість популярної співачки, яка народилася у Хмельницькому.

Comments

.,.,.,.