Відомі хмельничани: Олександр Пономарьов та його історія успіху

У Хмельницькій області народилося та виросло багато зірок шоу-бізнесу, співаків, акторів, музикантів, гумористів. Олександр Пономарьов — співак, композитор та народний артист України, який народився у місті Хмельницькому. Сьогодні ми більше поговоримо про відомого земляка. Історія життя Олександра Пономарьова читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.in.ua.

Про захоплення Пономарьова в дитинстві

Олександр народився та жив в обласному центрі. Як більшість хлопців Пономарьов бився з однолітками та спілкувався з хуліганами. Коли хлопчику виповнилося шість років почав займатися боксом. Боксував Сашко до 15 років. Але згодом Олександр отримав травму та почав втрачати зір. В результаті — лікарі заборонили займатися цим видом спорту. 

В юності Сашко також займався музикою. Він грав на гітарі та фортепіано. А ще наш земляк любив писати вірші. До прикладу, відома пісня “Святая Анна” була написана Пономарьовим у 12 років. Цю пісню закоханий Сашко співав під вікнами однокласниці. Після закінчення школи Олександр вирішив вступити до Хмельницького музичного училища імені Заремби. Далі була Львівська консерваторія. Потрібно зазначити, що паралельно з навчанням наш земляк працював. З чотирнадцяти років Сашко грав на весіллях, ювілеях. Згодом співав у хмельницькому ресторані, у центрі міста. У сімнадцять років Олександр придбав свій перший автомобіль, але почав керувати транспортним засобом через рік, коли отримав водійське посвідчення. 

Розвиток кар’єри 

Олександр Пономарьов вперше виступив на великій сцені у 1993 році на конкурсі “Червона рута”. Його виступ завершився тріумфом, юний співак отримав перше місце та приз за найкращий вокал. У 1995 році чергова перемога — Гран-прі у Міжнародному конкурсі в Чернівцях. Олександр вирішив переїхати до столиці, адже його кар’єра почала стрімко розвиватися. 

У 1997 році знову Гран-прі, але уже в Міжнародному конкурсі молодих виконавців “Ялта-96”. Цього року наш земляк випускає свій перший музичний альбом “З ранку до ночі”. 

Через рік в палаці “Україна” відбувся перший сольний концерт співака. В залі був аншлаг, адже Пономарьов був шалено популярним наприкінці 90-х років. 

1998 рік став для Олександра надзвичайно продуктивним: 

  • Отримав звання Заслуженого артиста України. На той час він був наймолодшим Заслуженим артистом в країні. 
  • Всеукраїнський гастрольний тур. Це був першим в історії нашої країни “живий” тур 25 містам України. Співак провів 37 концертів. 
  • Відкриття продюсерського центру “З ранку до ночі”. 

Олександр Пономарьов активно пише пісні, записує кліпи, виступає на різноманітних конкурсах. У 2003 році співак знову стає першим. Олександр став першим хто представив Україну на Євробаченні. Наш земляк виконав пісню “Hasta la vista” та посів 14 місце.

Особисте життя

Співак був одружений двічі. Перший шлюб з Оленою Мозговою (донька відомого композитора Миколи Мозгового). Це був неофіційний шлюб, який тривав 10 років. У Олександра та Олени народилася донька Євгенія. 

У 2006 році артист офіційно одружився із студенткою Київського національного університету імені Тараса Шевченка Вікторією. Через рік у пари народився син Олександр. Але згодом пара також розлучилася. 

Олександр Пономарьов брав активну участь у різних талант-шоу, знімався в фільмах, виступає як експерт та музичний суддя. З кожним роком український шоу-бізнес поповнюється все новими виконавцями та артистами, але Олександр Пономарьов не втрачає популярності. Його пісні люблять, як молодь, так і старше покоління. 

Сподіваємося, наш матеріал був для вас пізнавальним і ви більше дізналися про історію життя відомого земляка.

Comments

.,.,.,.