Як правильно підібрати жіночі туфлі та мокасини великого розміру

Придбання комфортного та красивого взуття для кожної жінки – схоже на квест з перешкодами. У величезному асортименті товару знайти потрібний варіант досить складно: то ціна занадто висока, то модель на нозі не виглядає привабливо, а то й зовсім куплена пара натирає під час ходьби. Що вже казати про тих, кого природа не наділила мініатюрними ніжками. Однак не треба зневірятися. Можна без проблем купити модні жіночі мокасини великих розмірів або будь-який інший вид взуття, якщо керуватися кількома простими правилами та рекомендаціями. Головне, не поспішати та звертати увагу на деякі деталі.

Вибір туфель

У великій кількості запропонованих варіантів головний акцент повинен робитися на моделях зі стійким і невеликим за розміром каблуком. Це не тільки забезпечить комфорт при ходьбі, а й убезпечить від травм. Щоб досягти ефекту візуального зменшення ніжки, рекомендується звернути увагу на вироби світлих, тілесних відтіків. А ось від прикрас на туфлях краще відмовитись, оскільки вони привернуть непотрібну увагу до стопи. Якщо є бажання придбати взуття з нестандартним дизайном, краще розглянути варіанти з додатковими ремінцями.

Вибір мокасин

Купуючи мокасини, зверніть увагу, щоб вони щільно сиділи в області п’яти та посередині стопи. У передній частині рекомендований запас повинен становити до півсантиметра і більше. Однак важливо наголосити, що незважаючи на допустиму «свободу» у пальцях, взуття не повинно бовтатися на нозі, а щільно прилягати до стопи. В іншому випадку натирання та мозолі будуть гарантовані.

Додаткові рекомендації

У питанні вибору жіночого взуття великого розміру також пропонуємо кілька ефективних лайфхаків:

  • Купуючи товар в інтернеті, обов’язково заміряйте устілку та дотримуйтесь цих параметрів. Не потрібно підбирати модель на розмір менше, бажаючи цим зробити свою ногу хоч трохи мініатюрніше візуально. Це буде гарантована трата грошей на вітер, оскільки через дискомфорт довго носити такі кросівки або туфлі ви не зможете.
  • Бажано підбирати моделі в колір із колготами та туфлями. Ця маленька хитрість здатна візуально зменшити обсяг ніг.
  • Примірку краще робити не вранці, а після обіду, коли стопи налилися від навантажень, отриманих після пробудження. Це додаткова гарантія того, що придбання не натиратиме або давитиме після тривалої ходьби.
  •  У будь-якій незрозумілій ситуації або якщо виникли запитання – скористайтеся консультацією менеджера магазину. Рекомендації компетентного співробітника спростять вибір та направлять на правильне рішення. До того ж працівник магазину або віртуального шопу завжди дасть слушну пораду, виходячи з індивідуального підходу до кожного клієнта та його особистих уподобань.

І остання порада – не піддавайтеся модним віянням. Нехай покупка і не входить до останніх колекцій популярних брендів, зате гарантовано буде радувати якістю і тривалим терміном експлуатації. Це набагато важливіші функції, аніж яркий логотип популярної торгової марки на продукції, яка не приносить задоволення, коли її вдягають.

Comments

.