Як ведуча Олена Польова допомагає армії та переселенцям

Третій місяць триває війна в Україні. Хмельниччина з перших днів війни знаходиться в тилу. Хмельничани активно займаються волонтерством з перших днів війни, адже розуміють, що хлопцям на передовій, цивільним у зоні бойових дій потрібна підтримка та допомога. Сьогодні ми поговоримо про відому ведучу, блогерку Олену Польову, яка організувала штаб допомоги у власному під’їзді. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.in.ua.

Займалися святами, а тепер війною

Олена Польова відома не лише в Хмельницькому, а й в Україні та за її межами. Хмельничанка популярна ведуча, яка до війни вела різноманітні заходи: весілля, ювілеї, хрестини, дні народження. Але після початку війни, зрозуміло, що українцям не до свят і тому багато ведучих почали займатися волонтерством. Олена не виключення. Польова з перших днів війни разом з чоловіком доєдналася до волонтерської справи. Подружжя активно допомагає військовим на передовій, вимушеним переселенцям та тим українцям, які живуть у зоні бойових дій. Саме тому у під’їзді будинку організували штаб допомоги.

Як інформує “Суспільне” Олена Польова організувала штаб у багатоповерхівці в якій живе, там є охорона та добрі сусіди. За словами ведучої хмельничани самі приносять допомогу. У штабі є спеціальний стіл, який називається “Посилка на передову”. А ще є все для вимушених переселенців. Потрібно зазначити, що штаб працює цілодобово.

Хмельничанка Олена Тарасова зазначає, що вже співпрацювала зі штабом Польової. Потрібно було придбати автомобіль для передової. Коли автівку знайшли, то не вистачало певної суми. Олена Тарасова зауважила, що звернулися за допомогою до Олени Польової, яка перерахувала необхідні кошти. В результаті – автівка поїхала до хлопців на передову. 

Творчість не залишає 

Олена Польова зізнається, що під час війни індустрія розваг стоїть на паузі, проте творчість блогерка не покидає. Наприклад, Олена у соціальних мережах проводить онлайн заходи. А під час прямого ефіру написала 35 листів, які були адресовані пораненим бійцям. Жінка писала листи впродовж трьох годин: не повторюючись, не переписуючи, зі сльозами, з гумором, молитвами. Також аби підняти бойовий дух бійцям, на коробках з допомогою, Олена пише мотиваційні надписи.

А ще Олена Польова та її чоловік Олег Фіщук проводять “Вечори однієї пісні” на яких співають патріотичних пісень.

Додамо, що у Хмельницькому багато ведучих, зірок шоу-бізнесу займаються волонтерською діяльністю: Леся Нікітюк, Олександр Педан, Марина Круть, учасники гурту “Моторола”. Всі відомі хмельничани займають своє вагоме місце у волонтерскій структурі. 

Сподіваємося, що зовсім скоро всіх працівників індустрії розваг ми побачимо на свої робочих місцях. 

Comments

.