Центр допомоги Лесі Нікітюк

Майже два місяця українці героїчно захищають свою землю від окупантів. Місто Хмельницький знаходиться в тилу, у нас немає активних бойових дій. Але хмельничани займаються волонтерством: збирають гуманітарну допомогу, допомагають військовим, шиють форму, бронежилети, готують смаколики. Долучилися до волонтерської діяльності і зірки шоу-бізнесу. Наша землячка, відома телеведуча Леся Нікітюк створила у Хмельницькому центр допомоги переселенцям. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.in.ua.

Центр допомоги прихистив понад тисячі людей за місяць

За інформацією “Суспільне” центр допомоги приймає щодня близько 50 осіб, а за весь місяць роботи – понад тисячу вимушених переселенців. Ініціатором створення закладу є популярна телеведуча, хмельничанка Леся Нікітюк. За словами нашої землячки вона звернулася до мера з пропозицію створити центр допомоги для переселенців у Хмельницькому. Олександр Симчишин запропонував, щоб Леся робила центр на базі школи в якій навчалася. Нікітюк відразу подзвонила директору школи і вони разом із педагогічним колективом розпочали роботу. В результаті за пів дня організували прихисток для вимушених переселенців. Відома волонтерка зазначає, що допомагають центру допомоги чимало хмельничан. Наприклад, наш земляк та ведучий Олександр Педан допоміг придбати ще один бойлер аби люди змогли приймати душ без черг.

Потрібно зазначити, що у закладі зупиняються люди, які їдуть через Хмельницький транзитом. 

Відгуки переселенців

Наталя разом з сім’єю та тваринами змушена була тікати від війни з Донецької області. У них будинок сімейного типу, який складається з 10 дітей. Жінка зауважила, що зупинилися у Хмельницькому на кілька днів, потім у Львів та за кордон. У хмельницькому центрі пані Наталії та її родині сподобалося. Діти граються іграшками та трішки розслабилися. 

Віра Олексіївна з Луганської області і теж позитивно відгукується про заклад. За словами жінки, коли у неї був день народження її всі вітали, дарували подарунки. Віра Олексіївна перебуває у центрі допомоги  майже два тижні. Поки що її їхати нікуди. 

Подобається у центрі і дітям. Десятирічний Юліан приїхав з Київської області разом із мамою та сестричкою. Хлопець зізнається, що найбільше чекає на обід. Йому смакує борщ. Також Юліан зазначає, що потоваришував із Лесею Нікітюк. 

Додамо, що у центрі допомоги кожного дня збалансоване меню: овочі, фрукти, м’ясо, солодощі. Для найменших гостів є каші та суміш для немовлят.

Для довідки:

Леся Нікітюк народилася у місті Хмельницькому. Навчалася у гуманітарно-педагогічній академії. Під час навчання грала у КВК. Кар’єра дівчини пішла вгору після участі у шоу “Розсміши коміка”. Також Леся Нікітюк брала участь у таких телепроектах: “Орел і решка (сезони 4,5, 10-13)”, “Леся-ЗдЄся”, “Навколо М”, “Хто зверху?”, “Зоряні яйця”, “Ліга сміху”, Танці з зірками”, “Хто проти блондинок?”.

Comments

.,.,.,.