Як хмельницька бандуристка Марина Круть допомагає ЗСУ і вимушеним переселенцям

Відома хмельницька бандуристка та співачка Марина Круть займається волонтерством. Артистка допомагає Збройним Силам України, вимушеним переселенцям, а також виступає з благодійними міні-концертами. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-trend.

Хмельницькі зірки шоу-бізнесу допомагають військовим та переселенцям

Багато відомих українців із початком війни змінили свою професійну діяльність та почали займатися волонтерством. Кожен прагне бути корисним та намагається пришвидшити перемогу України у війні. Зірки шоу-бізнесу мають велику кількість підписників у соціальних мережах. Артисти ведуть інформаційну війну, розповідають своїм підписникам про те, що насправді відбувається в Україні, протидіють російським фейкам.

Також надають допомогу військовим і переселенцям хмельницькі митці: шоумени, телеведучі, музиканти. Дехто з них повернувся з Києва до рідного Хмельницького. Сергій Присяжний заготовляє дрова та співає для військових. Олександр Педан організував інформаційний штаб. Леся Нікітюк активно висвітлює події, які відбуваються в Україні, а також відкрила Центр тимчасового перебування переселенців. Вадим Мичковський (Дядя Жора) волонтерить у команді, яка щодня збирає та відправляє гуманітарні вантажі, а ввечері звітує про виконану роботу.

Марина Круть займається волонтерством

Серед волонтерів також хмельничанка, учасниця Національного відбору Євробачення, бандуристка та співачка Марина Круть. Вона пройшла курси домедичної допомоги. Також артистка займалась плетінням маскувальних сіток і розносила гарячі обіди. Наразі хмельничанка допомагає Збройним Силам України та вимушеним переселенцям. Про це повідомляє «Суспільне».

Протягом останніх п’яти років Марина Круть проживала у столиці. Бандуристка розповіла, що наприкінці лютого, після початку війни в Україні, вона повернулася до рідного Хмельницького та почала займатися волонтерством. Марина Круть каже, що організовує різні процеси, ділиться контактами, працює з переселенцями, шукає для них житло. Також артистка разом зі своїми прихильниками та підписниками у соціальних мережах допомагає бійцям Збройних Сил України, шукає необхідне спорядження, медикаменти.

Творчість Марини Круть під час війни

За словами хмельничанки, іноді не вистачає часу і сил, щоб грати на бандурі, але вона намагається поступово повертатися до музики у ці нелегкі часи. Марина Круть також виступає посеред неба у Хмельницькому влаштовує невеличкі концерти. Таким чином, вона прагне підняти настрій містянам та переселенцям, підбадьорити їх у непрості часи війни.

Марина Круть каже, що для неї велика честь виступати перед українськими військовими, адже таким чином вона може висловити свою пошану та вдячність їм.

Хмельничанка продовжує писати пісні та присвячує їх боротьбі за Україну. 20 березня Марина Круть написала пісню, яка називається «Воля. Зворушливі рядки цієї композиції не можуть залишити байдужим нікого.

«Мамо, не плач.

Ти мене народила для волі.

І ціною власної крові

В полі соняшники проростуть.

Мамо, я в путь.

Бо немає уже, що втрачати.

Ми не вміли ніколи мовчати.

Бо немає чужих дітей.

Мамо, моя… я всього лиш маленька людина

Та у мене мільйонна родина.

Переможе в весняний день».

Користувачі соцмереж кажуть, що рядки пісні дуже зворушливі та щемливі. Українці щиро вірять в нашу Перемогу.

Comments

.