Волонтерство хмельницьких зірок під час війни

Війна торкнулася кожного з нас. Не виняток знаменитості, які родом з Хмельниччини. Більшість з них під час військових дій у столиці приїхали до Хмельницького та намагаються волонтерити. Чим займаються хмельницькі зірки у обласному центрі дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.in.ua.

Олександр Педан веде інформаційну війну 

За інформацією сайту “Є” Олександр Педан організував в Хмельницькому інформаційний штаб. Адже війна йде також в інформаційному фронті. Саме тому мета інформаційного штабу — протидіяти російським фейкам, розповсюджувати корисну інформацію у соціальних мережах, західним ЗМІ. У штабі поки що працює 8 чоловік, які інтелектуально воюють на стороні України.

Олександр Педан зазначив, що він став на військовий облік та записався до резерву у тероборону Хмельницького. 

Леся Нікітюк відкрила центр переселенців

Популярна телеведуча Леся Нікітюк до війни активно вела блог у соціальній мережі Інстаграм. Тому під час війни наша землячка почала поширювати інформацію щодо ситуації в Україні та зверталася до своїх російських підписників. Проте крім інформаційної війни Леся почала займатися волонтерською діяльністю. У місті Хмельницькому створила центр для переселенців.  У своєму блозі телеведуча зазначила, що якщо українцям, які були змушені покинути свої домівки через обстріли, потрібно переночувати на декілька днів, то їх чекають у місті Хмельницькому. 

Дядя Жора змінив вид діяльності

Хмельничанин, який не один рік проживав у столиці, Дядя Жора також змінив вид діяльності. Ще три тижні тому наш земляк організовував та проводив помпезні заходи, а сьогодні допомагає розвантажувати фуру з гуманітарною допомогою. Вадим Мичковський разом зі своєю командою займається волонтерством. Вони щодня відправляють одяг, спеціальне спорядження нашим військовим, а також гуманітарну допомогу цивільному населенню.

Марина Круть навіть у такий час бере до рук музичний інструмент

Бандуристка Марина Круть також перебуває у Хмельницькому. Дівчина плете сітки, розносить гарячі обіди, координує переселенців та навіть ходила на курси домедичної допомоги. Проте Марина Круть не забуває про своє покликання та час від часу бере до рук музичний інструмент. Хмельничанка впевнена, що українська мова теж зброя і музика має лунати навіть у такі важкі часи, які переживає наша країна. 

Учасники гурту “Мотор’Ролла” допомагають в тилу

Ні для кого не секрет, що записатися до лав тероборони в обласному центрі проблематично. Тому хлопці з гурту “Мотор’Ролла” допомагають в тилу, адже це також важлива робота. Робоча сила потрібна завжди і це також вагомий вклад у нашу спільну перемогу. У телеграмі створенні спеціальні канали де пишуть про потреби міста та області. Саме тут музиканти і знаходять собі роботу в тилу.

Ось так сьогодні допомагають нашій країні знамениті хмельничани. Проте звичайні жителі обласного центру також не пасуть задніх. Наші люди — прекрасні! Тільки спільними зусиллями переможемо!  

Comments

.